Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 20:19 Nie 29 Mar 2020

Rzepak - pomocy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja roślinna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tekmie

PostWysłany: 17:36 Wto 22 Sie 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak trochę żartem "Rzepak się sieje nie sadzi , ale zawsze można próbować innych technologi. Mam 60 lat i nie wiem czym kolejny rok mnie zaskoczy.W tej chwili m,am do koszenia a wygląda tak https://goo.gl/photos/DRgZoKTLvBr4D9Zs9
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
DiesIrae

PostWysłany: 07:40 Pon 21 Sie 2017    Temat postu: Rzepak - pomocy! Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem całkowicie nowa na forum (od dziś) więc proszę o wyrozumiałość!
Od tego roku (a myślę, że jeszcze się uda), chcę sadzić rzepak. Potencjał myślę, że na początek jako taki mam - 8 ha w przewadze 1 klasa.
Od czego zacząć - jakie nawozy przed siewem (czy wystarczy tylko POLIFOSKA B i na tym koniec czy konieczne będzie coś jeszcze), co w trakcie (nawozy, oprysk) - no i jaka odmiana dla kogoś kto z rolnictwem nigdy związany nie był (co prawda - pomoc wujka emeryta - życiowego rolnika mam!)
Zaznaczę, że przed rzepakiem na polu rosły zboża.
Bardzo Was proszę o pomoc!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Produkcja roślinna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: