Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 00:28 Sro 28 Paź 2020

Środek do czyszczenia rusztów plastikowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kaczrub

PostWysłany: 19:18 Czw 14 Wrz 2017    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten osad to kamień z twardej wody, żeby to usunąć trzeba użyć kwaśnego środka. Pewnie jest wiele takich preparatów, ja stosowałem alumyt do mycia aluminium, pryskałem tym bez rozcieńczania ruszta (tylko tam gdzie był osad) i po 15 minutach myjka. Efekt był bardzo dobry, tylko trzeba ostrożnie, rękawice i okulary obowiązkowe a i maska też się przyda. Może i są jakieś bezpieczniejsze i skuteczne środki ale to mam przetestowane i działa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
excellor

PostWysłany: 11:13 Wto 12 Wrz 2017    Temat postu: Środek do czyszczenia rusztów plastikowych Odpowiedz z cytatem

Witam kolegów z branży, czy ma ktoś wypróbowany środek do czyszczenia rusztów plastikowych w chowie ściółkowym? Chodzi mi o ten osad spod poideł, ruszta fabrycznie są białe, ale pojawił się głównie pod poidlami taki chropowaty zolty, brązowy osad i nie mogę sobie z nim poradzić, Karcher i gorąca woda nie wystarczy. Dlatego moje pytanie czy ktoś miał ten problem i go rozwiązał, zależy mi zeby ruszta odzyskały swój blask;)

Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: