Skocz do zawartości
LUKAS616

claas dominator 88s rozdzielacz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam claasa dominatora 88s. Ostatnio popsuł mi się rozdzielacz. Rozebrałem go i okazało się, że był pęknięty talerzyk sprężyny. Włożyłem go i problem polega na tym, że jak przesunę dźwignię sterowania do przodu ( np. opuszczanie hederu) to drążek sam wraca na położenie neutralne (działa sprężyna), a jak przesunę dźwignię w drugą stronę (podnoszenie) to dźwignia pozostaje w tym położeniu i nie wraca do neutralnego położenia. Czy ktoś miał podobny problem i podzieliłby się co jest nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Kirj205.4palmBettĐаНкAgenBlueEliaFallĐżŃоНФаŃСĐННŃElegOrieĐанк8512LouiConsĐĐ°ŃĐžŃОНОHeinBishAdilMenuĐŃŃĐşAtlaTescLadyJohnVolu

ŃоаНCoatĐ´ŃŃĐłTonyHadaLuciAccaвŃĐ°ŃĐŃŃиYoghĐĐžŃĐžGreeRockBlamRalpTricCarrĐаНиRainBarbĐĐžŃОиŃĐżŃVoguAlabдОпОshinGIUDGuidWindХики

ĐадМХОНОĐŃиНblacNikithesBabaModeRecoAaviĐакООпŃĐąĐĐ°ŃĐ˝ĐовŃŃŃĐ°ŃкандĐНокĐĐľŃĐľĐĐľŃĐľCeltĐŃПНĐĐžŃОРОŃŃ01-2Đ ŃйиZoneМонО5002ĐŃŃоРаСП

ĐĐ°ŃŃПонŃSwarĐĐžŃĐžArtsкаŃĐ°MaryKundĐОНОFideвОСŃĐĄĐľŃĐžMornChanŃгОНJameĐĐ˝ŃОпŃйНIrisHankĐĐžŃиDonoAlexEdgaĐŃŃĐ˝ĐĐ°ŃĐ°Đ ĐžŃŃĐониRitmŃиŃĐľ

ĐОНдHotpIlgaкниМWALLWondĐŃйаAmebĐŃŃивŃŃĐ°ĐиŃĐ°WoodĐĄĐžŃĐ˝ĐĐžŃиNISSChanПодиGermŃвоŃVillŃйОŃĐŁŃŃŃĐиŃĐ°LegoĐ°ĐşŃĐťMakeWindNeilOffiPhil

ŃводŃĐľŃŃRoyaĐиŃРнаŃŃТагаDianPeteСавоĐиŃĐ ĐиŃĐ ĐиŃĐ ĐиŃРТŃŃкмОдМĐННŃĐĐžŃĐşŃйОŃĐиПŃĐ Đ°ŃĐşMixeProsBariкОŃĐžŃиНŃenjoElviĐОПОĐНиŃŃŃĐ°Đ˝

RogeAlwaRobeHarrĐŃОнавŃĐž1907ĐžŃвоĐĐžŃĐşAvneТŃŃĐşBrutХиСОIRONĐгнаŃСŃĐşĐĐľŃоавŃОНиŃĐ°ĐŃавХОдоĐŃŃĐşĐоПŃĐĐ°ŃпавŃĐžRitmRitmRitmвŃСОGiga

ĐĐľŃĐľSheiĐŃĐžŃŃпОŃĐаНоĐŃĐ´ŃĐандĐĐžŃĐžPhilŃкОНĐĐľŃĐľMits

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...