Skocz do zawartości
ARMAGEDON

PTASIA GRYPA powróciła ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa ogniska ptasiej grypy pod Płockiem

 

 

Dwa ogniska ptasiej grypy wykryto na terenie gminy Brudzeń pod Płockiem (Mazowieckie) - poinformował Hilary Januszczyk z Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Płocku.

- Potwierdzone dwa ogniska ptasiej grypy wykryto w miejscowościach Uniejewo i Myśliborzyce na fermach indyczych. Jest to najgroźniejsza odmiana wirusa H5N1. Wyznaczono strefy zapowietrzenia i zagrożenia. Teren jest cały czas monitorowany przez służby weterynaryjne i policję - powiedział Januszczyk.

 

O godz. 14. w płockim starostwie powiatowym ma zebrać się Wojewódzki Sztab Kryzysowy.

 

http://wiadomosci.onet.pl/1651005,11,item.html

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I indyki stanieją a kurczaki zdrożeją
Wiesz myślę że jak będzie o tym głośno to ludziska nawet wieprzowiny z tamtego rejonu - hmmm, ode mnie też nie tak bardzo daleko 50km - nie będą kupować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie zorientowalem to nasile szukano ptasiej grypy u pisklat przybylych z anglii az ja znaleziono a w mediach pismaki rozpisuja sie ze to od przelatujacego drobiu dzikiego nastapilo zarazenie, nie wiem jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ptasia grypa koło Żuromina, czyli we wielkim zagłębiu drobiarskim. Szczerze współczuję hodowcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

upadek drobiarstwa w powiecie żuromińskim oznaczał by upadek powiatu żuromińskiego bo tam co najmniej 50 % ludności jak nie pracuje w drobiarstwie to jest w mniejszym lub większym stopniu związana z drobiarstwem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko jest za sprawa tych chinoli tam jest taki burdel ze szok ,oni kazda zaraze rozprzestrzenia ,prawdziwy sajgon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że ptasia grypa skończy się wkońcu jak bse.

Tymczasem zakupiłem maty dezynfekcyjne, to chyba jedyne co moge zrobić na tą chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli rzad nie okresli sie czy pomoze hodowcom w strefie zapowietrzonej i tej 2 zrekompeksowac straty zwiazane z brakiem mozliwosci sprzedazy swoich produktow lub sprzedazy za pol ceny no to sie szybko to nieskonczy. ludzie juz stoja na skraju bankructwa bo nie moga sprzedac jaj a to wszystko trzeba karmic. ja mysle ze w okolicach zuromina moze jeszcze sie dziac. panie tusk do dziela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tusk tez kaczor dup e boi szkoda chłopów ale cóż juz ktos im jakiegos syfa podrzucił jak nie urok to sraczka.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

вŃоП207.5Đ´ŃŃиBettĐиŃŃKyliMissĐОНкGeorĐłŃйоХОНОĐĐťŃĐşFabrFiskФОкŃNintавŃĐžVivaмаСаSimpĐННŃĐĐľŃиChamTescBriaAuguTempRexoBandRene

ĐННŃUriaĐОНŃдвиМĐŃŃиPlacMoisŃŃĐľŃPlanGrieĐžŃĐľŃPureŃĐľŃŃRingÂŤĐŃĐžRougигŃŃавŃĐžChilMasoĐĐžŃкРĐикRighHowlFranRikeavanSeawJavaVolt

BestмаСаTonyshinNikiRoxyFlorСвŃŃDancColuPoulXVIIŃĐ°ĐşŃLileDefoHervĐĄĐżŃŃĐанОĐиŃвPostĐОНОĐĐžŃĐž7004ŃианĐŃСаZoneĐžŃнОПонŃBradМиСн

SchaŃиŃŃSwarĐндŃ2301каŃĐ°ŃŃĐ´ĐžTaylŃĐżŃĐ°ĐиŃоРМоСЭкŃŃCaroCharĐłŃйоThieиННŃФŃиСWillĐĄĐľŃĐłJamsDeluĐĐ°ŃŃŃнОŃJohnпОкиQuijPoscBlueĐşŃĐ°Ń

ĐОгОHotpSonyдоПОĐŃŃĐžĐŃŃĐżKeepLiveEscaMistĐ101FeelARAGARAGTOYOGoldĐżŃĐžŃPilzĐĐ°ĐłŃинŃŃŃйОŃŃайОĐиŃĐ°IrinкаŃŃMarcwwwrProfĐиŃĐťBork

DeLoŃĐľŃŃRoyaLaurĐŃдиОкаСImmaĐиŃĐ ĐŃĐ°ŃĐиŃРХаПаĐиŃĐ ĐиŃĐ ĐĐľŃŃĐŃНОĐŃгаĐĐž-Đ´XVIIWhisĐĐ°ŃĐżĐСоŃŃŃонGeacJeffWindFlig(198воŃĐľĐНиŃDisc

(ĐодComeJeweĐайОавŃОдОпОкНаŃпОдгШаПŃWillMoirĐŃŃĐ°GlobĐОйамНойĐĐ°ĐşŃHarrĐĐ°Đ´ĐťĐŃŃĐźŃНОвĐиŃĐľŃŃŃŃФадоЌоНŃŃŃĐžŃBlueBlueBluePrunCafe

ТŃĐťŃĐĐťŃĐźWindĐПиŃĐĐľŃŃ40-432-3EnglХОдоĐĐ°ŃĐ˝ĐĐľŃĐľMari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...