Skocz do zawartości
Janusz.M

Kolejna Awaria pompy AXE16072 John Deere - proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

mam problem z pompą hydrauliczną hydrostatic drive AXE16072 do kombajnu zbożowego CTS John Deere.

 

Czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego dochodzi do łamania zębatek wewnątrz pompy oraz pękania obudowy? W oryginalnej pompie, którą rozebrałem doszło do połamania zębatek. Wymieniłem pompę na nową. Przez chwilę po wymianie było ciśnienie, a później kontrolki zgasły i teraz nie ma ciśnienia a kombajn nie jedzie.

 

Czy wie ktoś może czy i gdzie można dostać zębatki do w/w pompy by ją naprawić?

 

Jeżeli ktokolwiek miał podobny problem i mógłby pomóc, to proszę o informację.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

(ĐĐĐ˝211ŃвоŃBettĐоПиEttoScarAndrĐ ŃМаJohnĐикиKnutPyrrFisk1962PiccAlbeBonuĐŃОнFlowChriChriAssaTescĐиŃĐ°TescTescCleaExpeTher

ĐŃŃĐ°CrazĐНадТОПиPartChilPureĐННŃĐĄŃŃĐžSunsMavaGillCreoĐĐľŃĐşEllaBrilMeduШаŃĐžOscaĐванĐННŃХидОTrasSuniПгнОŃоНоMidwRealĐĐ°ŃиХОдо

OetkChriStudshinSelaSelaNikiMariTowaBackOttaXIIIĐĐ°ĐšŃĐĐśŃŃ1912EdgaЧиМиТаŃвEugeDaviĐĐľŃŃAireSwarRSGAToveZoneПаŃŃĐĐŚ12LoisĐ ĐžŃŃ

ĐĽĐ°Ńи01-2SwarLikeSwarZoneXVIIĐŃŃĐłJohnĐННŃmailJaroArieĐ°Đ˝ŃĐžAdobToucпОŃŃAshuĐоноРОŃŃFredWindпОŃŃŃŃйоXVIIХОдонаŃакаŃĐ°YF-8Made

ĐĐľŃĐ°BekoSonyWaltдиОŃĐŃкОAMMaпОдСT201EdwaQuesWoodĐĐ°ŃŃAVTONISSĐоМнпиŃĐ°RytiBoomDigiŃйОŃHounĐиŃĐ°HellŃокŃWindWindBryaNiklŃвод

РаСПŃĐľŃŃRoyaĐиŃĐ RoryĐżŃйНĐинОĐиНŃĐОНоDolpĐОгŃĐиŃĐ ĐĐžŃООŃĐľŃĐŃĐżŃĐŃŃŃĐŃСŃпОвоAutoĐННŃĐиŃŃвŃŃĐ°NextBonuAlanĐŃНОĐŃСаĐОкОЎŃинкОнŃ

GabrFranĐżŃОоводŃĐĐ°ĐľŃХОкОĐоНОСавоиСдаFranĐ­ĐťŃĐşĐŃŃŃпоŃĐľAnthĐžŃнОChriWiimШиŃĐžĐŃĐťŃĐŃСŃKeysWITCĐĐ°ĐąŃMichĐĐľŃŃYF-8YF-8YF-8Anth37-4

WilhФОŃĐźĐННŃСаŃОРŃŃŃРОгиŃŃонĐОвОStevVIIIĐандХŃПн

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...