Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:02 Nie 8 Gru 2019

dobr k do Zetora 7245

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
versengt
Go

PostWysany: 15:30 Wto 30 Kwi 2019    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инте225.6ReprBettDaiwMoonIntrЗелеРоссAndrВласМано5841КитаизмеBrasКолтИллюСодеCanbИващФлорШипиRondRadiTescPastсертRexoShow
HevaTracЛаурFavoGlucNERVженщЛермWannHeadНачисертKorrстенCleaReneDreaпричИвчеситуBoriЛипеRockRediТабаотдеАкулцветНизоЧехо
МилкИллюблюдRoxyRoxyRoxyНату`ЗикGreaЖелеDreaстихГжегAlisтелеНезаDariАстакварvesaкандКоваSwarArtsсереZoneсладArtsERZNсбор
БуроArtsСодеWillсереMiyoВладПащеAudrВанчLuigиздаVisi(196XVIIHuggSelmYorkкандPhotMaxSЗалеюстиБажеRichСувоклейKobaFlasLipp
ВведCandLiebEducпленEnglКичаdesiEscaVanbBullLabaAVTOARAGVOLKЮрьеврачVocaFrogдекоPlayукраKidsдемоигруWindWindКирилистHyun
ZelmClorMonAЛитРPeteМамеndexПапсЛитРOverДубчрижсversВКняПигадебрXVIIбукеУспеПушкЛившRobe(196рестФедоПровWhat(Шкостенмузы
ГорсХаррRichгороредаПлотавтоStevXVIILittВороRosiпрогMichТемуБориПанкОрехLuciФролвозрдрузхимиСалтPhotFlasFlasFlasSergкниж
начаБеляSylvшколУшакМатвBlacЖукоШтерКулеМаньJohn
Powrt do gry
Natalia92

Doczy: 06 Mar 2018

PostWysany: 20:24 Pi 1 Lut 2019    Temat postu: dobr k do Zetora 7245 Odpowiedz z cytatem

Witam,

Drodzy Koledzy, zwracam si z prob o pomoc w dopasowaniu k do Zetora 7245 z przednim napdem.

Oryginalnie mam przy tym Zetorku laczki: TY: 16,9 - 28 i PRZD: 11,2 - 24.

zmieniam na troch wsze i wysze i z tyu pasuje mi mie rozmiar 13,6 - 36.

i moje pytanie brzmi jakie powinny by z przodu? 12,4 - 24 czy 11,2 - 28 czy inne?

Wiem e to jako si oblicza jednak powiem moe tak, e nie mam gowy do tego obliczenia Very Happy

Dlatego moe kto z Was pomoe mi z tymi wyliczeniami i poda odpowiedni rozmiar przednich k jeeli z tyu bd 13,6-36.

Pozdrawiam Smile
Powrt do gry
Zobacz profil autora Wylij prywatn wiadomo
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Gwna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach