Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 09:23 Sob 20 Kwi 2019

Agrolok
Problemy przy porodzie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
brodicz

PostWysłany: 14:55 Pon 18 Mar 2019    Temat postu: Re: Problemy przy porodzie Odpowiedz z cytatem

brodicz napisał:
Może temat nie na temat Wink ale problem istnieje, więc liczę na waszą pomoc. Moja przyjaciółka dwa tygodnie temu urodziła dziecko. Szczęśliwie, ale z komplikacjami, bo stwierdzono niedotlenienie okołoporodowe. I teraz obawia się, czy dziecko będzie zdrowe... w sumie na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, ale kto wie co wyjdzie po czasie... Moje pytanie: miał tak ktoś w rodzinie? Czy dziecko było zdrowe?

u mnie w rodzinie nie było takich komplikacji, dlatego pytam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
brodicz

PostWysłany: 12:45 Pią 15 Mar 2019    Temat postu: Problemy przy porodzie Odpowiedz z cytatem

Może temat nie na temat Wink ale problem istnieje, więc liczę na waszą pomoc. Moja przyjaciółka dwa tygodnie temu urodziła dziecko. Szczęśliwie, ale z komplikacjami, bo stwierdzono niedotlenienie okołoporodowe. I teraz obawia się, czy dziecko będzie zdrowe... w sumie na pierwszy rzut oka wszystko jest ok, ale kto wie co wyjdzie po czasie... Moje pytanie: miał tak ktoś w rodzinie? Czy dziecko było zdrowe?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: