Skocz do zawartości
Gość tech

Atmosfera w służbie weterynaryjnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Czy ktoś jest jeszcze zainteresowany atmosferą w służbie wet

Napiszmy coś interesującego, bo przecież jest oczym pisać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..a cóż konkretnie Pan nam zarzuca?Proszę o ścisłą odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

łapownictwo, brak kompetencji strach przed podejowaniem decyzji paniczny wrecz strach przed kontrola z warszawy.

 

no i przede wszystkim niskie kompetencje. Mam na mysli lekarzy zatrudnionych w inspektoratach weterynarii tzn. urzednikach bo co do lekarzy prowadzacych wlasne praktyki to nie mam zadnych uwag wrecz moge ich pochwalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega powyzej w zasadzie napisal juz prawie wszystko. Niekompetencja i korupcja to dwie najwazniejsze sprawy. I jeszcze cos. Pytanie do WETKI[/b]. Czy wiesz czym zajmuja sie weterynarze powiatowi (mam nadzieje, ze nie wszyscy) oprocz tego, ze sa powiatowymi??? Jak nie wiesz to sie dziwie. Prowadza prywatna dzialalnosc na co im prawo nie pozwala. A wiesz co im za to mozna zrobic?? NIC. Takimi sprawami i tak zajmuja sie ich koledzy, ktorzy mu nic nie zrobia - ew. nagane ustna dadza hehehehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chcaiałm zostać weterymarzem ale po każdym uśpieniu zwierzaka, miałabym taki dół psychiczny, że postanowiłam ochraniać środowisko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bardzo chciałem ochraniać srodowisko ale jak zobaczyłem co sie dzieje z naszym srodowiskiem to postanowiłem zostać lekarzem weterynarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chciałem ochraniać srodowisko ale jak zobaczyłem co sie dzieje z naszym srodowiskiem to postanowiłem zostać lekarzem weterynarii.

 

No zobacz jak dziwnie ten świat jest urządzony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

..ja po rocznej praktyce w hodowli tucznika...musze stwierdzić..że mali hodowcy..(500-700sztuk rocznie)...nie majądo kogo iśćw razie problemu ze zwierzętami...wszyscy olewają małych...sie4dzą u wielkich hodowców i leją na detal...bo tam jest duza kasa...a co my mamy zrobić..?..znachora zawołać..?..wczoraj o 16 dzwoniłem do speca od trziody z Ciechanowa...RobertaSzpejny...powiedział że nie może przyjechać..ale że jeśli ja wpadnęto da leki...miał bnyćdziśz samego rana...stado 120sztk leżało bez rychy w kojcach...to kawałek kasy jest...a lekażzjawił siępo 15...Na szczęście świnie jeszcze żyją...ale i tak dzwoniępo drugiego lekarza bo nie wiem czy tamten po przepiciu sylwestrowym wiedziałco mówi...poza tym..jak ja idękomnuś wykonać usługę(branża budowlana)..to dostajęzadanie i oddaję klucze od domu...)...a pan Szpejna wydał polecenie "podać szczepionkę"(której nie zabrał ze sobą...)..i nawet nie raczył wejśćw głąb chlewni..bo by brzydko pachniał..sorry ale to jest lekarz który powinien pomóc mi podaćtemn lek...a raczej..ja jemu powinienem pomagać...Nic to..kaskę jednak wzioł...pozz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja myślę ,że Służbie Weterynaryjnej zaczyna odbijać.Dupki dostali trochę władzy i nie wiedzą kim już są.A byli i będą tylko WETERYNARZAMI ,a nie DOKTORAMI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mi tam nie zależy czy ktoś mówi o mnie doktor czy weterynarz.najważniejsze żeby zdobyć zaufanie hodowcy i być u jego boku gdy tylko zaistnieje potrzeba. a we lbach to sie poprzewracało "funkcjonariuszom" izb lek.wet. tu "serdecznie pozdrawiam" śląską izbę.panowie i panie:MORALNOŚĆ PANI DULSKIEJ!!!!!pozdro wiceprezesie! nadejdzie dzień ,nadejdzie chwila kiedy cenzorzy zostaną ocenieni!kiedy powiatowi odejdą na emeryturę a" emeryci z ubojni" pospadają z taśm jak jabłka na jesień.wtedy to my będziemy dziadkiami "badającymi mięso"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

drogi słoniu ,dziadkiem w "mięsie "nie zostaniesz ,bo na pewno wymyślą jakąś nowa met . badania np. powieszą zbiorowe zdjęcie dwóch bliżniaków na uboju ,lub durna facjatę Mojzesowicza ,co ma zapewnić bezpieczeństwo żywności, jak się będziesz kłócił ,to powiedzą że jesteś z układu i tak sobie poradzą .Nadeszły czasy ciemniaków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

słuchajcie!a może tak ogłosić secesję.ustanowimy granicę na wiśle stolicę w Poznaniu, bo leżałby w centrum , a dewoci ze wschodu niech zabierają sobie kaczki, Jurka ,ojca dyrektora i tam budują czwartą.trzeba byłoby jeszcze malutki murek wybudować coby zaraza się nie przedostała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

,prędzej ich morbitalem pousypiam ,niż pozwolę im mój dziki wschód przykryć moherkiem, co to ma być, operacja na otwartym mózgu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
słuchajcie!a może tak ogłosić secesję.ustanowimy granicę na wiśle stolicę w Poznaniu, bo leżałby w centrum , a dewoci ze wschodu niech zabierają sobie kaczki, Jurka ,ojca dyrektora i tam budują czwartą.trzeba byłoby jeszcze malutki murek wybudować coby zaraza się nie przedostała
I to jest właśnie program wyborczy Partii Obrażonych Precz z czerwoną koalicją

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
drogi słoniu ,dziadkiem w "mięsie "nie zostaniesz ,bo na pewno wymyślą jakąś nowa met . badania np. powieszą zbiorowe zdjęcie dwóch bliżniaków na uboju ,lub durna facjatę Mojzesowicza ,co ma zapewnić bezpieczeństwo żywności, jak się będziesz kłócił ,to powiedzą że jesteś z układu i tak sobie poradzą .Nadeszły czasy ciemniaków
Na szczęście minęły czasy Rywina,Sobotki,Długosza,Jagiełły,Oleksego, Jakubowskiej i Millera.Jedżcie sobie na białoruś lub Kubę tam jest wasze miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak pojebanego środowiska jak weterynaria nie ma w tym kraju

Wszyscy do wszystkich maja pretensję, dupy noszą wyżej jak srają i do tego gnębią ciemnote rolniczą jak się da

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na szczęście minęły czasy Rywina,Sobotki,Długosza,Jagiełły,Oleksego, Jakubowskiej i Millera.Jedżcie sobie na białoruś lub Kubę tam jest wasze miejsce Wink "

 

A czep się pisowska łamago z tym czerwonym patałactwem jesteście siebie warci ,jak amen w pacieżu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na szczęście minęły czasy Rywina,Sobotki,Długosza,Jagiełły,Oleksego, Jakubowskiej i Millera.Jedżcie sobie na białoruś lub Kubę tam jest wasze miejsce Wink "

 

A czep się pisowska łamago z tym czerwonym patałactwem jesteście siebie warci uderz w stół a nożyce się odezwą CZEPIAć TO SIę MOżESZ WłASNEJ DUPY TY CZERWONA śWYNIO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tak pojebanego środowiska jak weterynaria nie ma w tym kraju

Wszyscy do wszystkich maja pretensję, dupy noszą wyżej jak srają i do tego gnębią ciemnote rolniczą jak się da

W całej rozciągłości popieram Mam identyczne spostrzeżenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bardzo chcaiałm zostać weterymarzem ale po każdym uśpieniu zwierzaka, miałabym taki dół psychiczny, że postanowiłam ochraniać środowisko

łyknij stolca po morbitalu od razu ci przejdzie dołek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

" CZEPIAć TO SIę MOżESZ WłASNEJ DUPY TY CZERWONA śWYNIO "

 

już z tego to faktycznie dalsza kariera w charakterze świni jest o niebo lepsza niz

pisowskich ciemniaków i frustratów .Gościu co Ci PIS-da da

 

NIECH ŻYJĄ ŚWINIE WSZYSTKICH ODMIAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niech żyją czerwone knury i mohairowe lochy

Niech żyje mohairowy Folwark zwierzęcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bardzo chcaiałm zostać weterymarzem ale po każdym uśpieniu zwierzaka, miałabym taki dół psychiczny, że postanowiłam ochraniać środowisko

z tego co sie orientuje usypianie zwierzat w Polsce jest zakazane chyba ze jest to pn stado labedzi w ktorym wystapila h5n1 lub cos w tym stylu

 

A ja myślę ,że Służbie Weterynaryjnej zaczyna odbijać.Dupki dostali trochę władzy i nie wiedzą kim już są.A byli i będą tylko WETERYNARZAMI ,a nie DOKTORAMI

 

hmm z tego co sie orientuje to na dyplomie jest napisane lekarz weterynatii ale moge sie mylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto zebys zastanowił nad wlasna osoba,mysle ze masz powazne zaburzenia psychiczne,a twoj ztan zagraza osobom w twoim otoczeniu.nie wiem czy to wynika z kompleksow,czy nieprzyjemnych doznan z dziecinstwa.zalacam natychmiastowe leczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
warto zebys zastanowił nad wlasna osoba,mysle ze masz powazne zaburzenia psychiczne,a twoj ztan zagraza osobom w twoim otoczeniu.nie wiem czy to wynika z kompleksow,czy nieprzyjemnych doznan z dziecinstwa.zalacam natychmiastowe leczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...