Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 01:18 Pią 29 Maj 2020

praca przy truskawkach ;)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
leroj

PostWysłany: 07:12 Wto 26 Maj 2020    Temat postu: Re: praca przy truskawkach ;) Odpowiedz z cytatem

leroj napisał:
Kto tak zaczynał?
Ja tak zarobiłem swoje pierwsze pieniądze... i zastanawiam się, czy wobec obecnej sytuacji w firmie nie nająć się znowu na jakiegoś parobka Neutral Tylko zastanawia mnie jedna rzeczy: czy badania konieczne do podjęcia pracy w rolnictwie aby na pewno zostały dostosowane do aktualnie panującej sytuacji???

EDIT
Ktoś coś wie na ten temat? Bo opisy na https://med-lab.com.pl/medycyna-pracy/ wcale nie wyjaśniają wątpliwości. A z materiału telewizyjnego wynikałoby, że na plantacjach zmieni sie tyle, że gospodarz musi zapewnić miejsce do izolacji ew. chorych, co wiąże się z wydatkiem kilkunastu tysięcy... pewnie polecą po wynagrodzeniu!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
leroj

PostWysłany: 09:47 Czw 21 Maj 2020    Temat postu: praca przy truskawkach ;) Odpowiedz z cytatem

Kto tak zaczynał?
Ja tak zarobiłem swoje pierwsze pieniądze... i zastanawiam się, czy wobec obecnej sytuacji w firmie nie nająć się znowu na jakiegoś parobka Neutral Tylko zastanawia mnie jedna rzeczy: czy badania konieczne do podjęcia pracy w rolnictwie aby na pewno zostały dostosowane do aktualnie panującej sytuacji???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Pogawędki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: