Skocz do zawartości
Łafar

gospodarstwo w górach ,a dotacje

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tutaj nowy .Potrzebuję pomocy od ludzi którzy maja podobną sytuację lub mają wiedzę na ten temat. Kilka lat temu otrzymałem darowiznę wraz z bratem . chodzi o gospodarstwo położone w górach V i VI klasa w sumie 2,5ha. kiedyś hodowaliśmy tutaj parę krów owieczek prosiaków. od pewnego czasu gospodarstwo jest praktycznie nieczynne bo rodzice już nie dali rady ( teren górzysty, praktycznie wszystko ręcznie) a my pracujemy. gospodarstwo jest położone w atrakcyjnym rejonie turystycznym( beskid śląski okolice Baraniogórskiego parku krajobrazowego w sąsiedztwie ośrodka narciarskiego). Chciałbym w związku z tym postawić na przyjmowanie gości w gospodarstwie jednak nie bardzo wiem czym naprawdę się zająć bo owiec podobno w ogóle w tej chwili nie warto bydła nie da rady na takim obszarze zostają kozy.... może ktoś może coś podpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem też o koniach - hucułach problem w tym że boję sie tych stworzeń. co prawda siedziałem dwa razy w siodle jednak nie czułem się bezpieczny.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę siedziałem na ciut większych konikach i byłem pod "profesjonalną" opieką jednak serduszko mocno pukało.Dlatego pisze że ogólnie mam lęki.... wiem że hucuły są idealne dla mało doświadczonych nie mają dużych wymagań i co najważniejsze nie płoszą się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że temat nie ma wzięcia więc widzę że tutaj nie znajdę pomocy. Będę szukał rady gdzie indziej. BYE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...