Skocz do zawartości
pawel5314

technik mechanik po maturze jakie studia???

Rekomendowane odpowiedzi

witam !!!

 

juz sobie obralem kierunek studiow i uczelnie , lecz chcem abyscie udzielili mi kilku rad jakie jeszcze uczelnie w moim przypadku moga byc brane pod uwage,

 

tak jak pisalem dyplom technik mechanik , przedmiot dodatkowy z matury geografia (rozszerzony)angielski ,pollski-matura 2008

 

dodam ze interesuja mnie studia bezposrednio zwiazane z rolnictwem ,ochrona srodowiska ,agrobioinzynieria, itp

 

prosze o to abyscie podpowiedzieli co warto studiowac(jakie kierunki) i gdzie (najlepiej najblizej miejsca zamieszkania -podlaskie,mazowwieckie ,lubelskie ,warm.-mazursk.)oraz jakie pozatym kierunki beda odpowiednie dla zdawanych przeze mnie przedmiotow i zawodu.

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdawałeś maturę teraz w sesji zimowej ?? Na studia to przyjmuja wnioski od czerwca zalezy od uczelni. Ja chciałem iść na mechanizacje rolnictwa. Ale brak funduszy spowodował ze wylądowałem na najblizszej uczelni EzE Elektrotechnika itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mature bede zdawal w maju , ale obstawiam ze wszystko pojdzie pomyslnie

Tylko na ustnej z tym chcem nie wyjeżdżaj polonistce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mature bede zdawal w maju , ale obstawiam ze wszystko pojdzie pomyslnie

Tylko na ustnej z tym chcem nie wyjeżdżaj polonistce

 

wymknelo mi sie

 

ale odpowiedzi na swoje pytanie jeszcze nie uzyskałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo mam pytanie jestem w ostatniej klasie gimnazjum i nie wiem co dalej mam 2 plany 1 trochę słabszy to po gimnazjum do technikum rolniczego i koniec lub 2 do ogólniaka a potem na studia rolnicze chyba do Krakowa co poradzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
elo mam pytanie jestem w ostatniej klasie gimnazjum i nie wiem co dalej mam 2 plany 1 trochę słabszy to po gimnazjum do technikum rolniczego i koniec lub 2 do ogólniaka a potem na studia rolnicze chyba do Krakowa co poradzicie

 

ja bym poszedl do technikum ale nie rolniczego tylko np mechaniczne , no bo bedziesz mial mature , zawod z dyplomem a skoro masz zamiary na studia rolnicze to zostaniesz jakims tam inzynierem rolnictwa no i bedziesz mial inny zawod niz rolnik z technikum

wg mnie niema sensu uczyc sie tylko w jednym kierunku bo kto wie jak bedzie wygladalo rolnictwo w polsce za 10 lat

 

acha dodam ze w technikum jest ciekawiej niz w liceum ogol. tylko ze rok dluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja myslałem ze przedmiot maturalne dobiera sie pod uczelnie a nie odwrotnie...

jak np chcesz pojsc na rolnitwo na UTP bydgoszcz to Cie przyjmą, a na UP Poznan juz chyba nie... chyba tak bo ostatnio patrzyłem, a z kolei jak chcesz isc na Technika rolnicza i lesna do Bydgoszczy to Cie tam nie przyjmą bo musisz miec matme bo to jest na wydziale mechanicznym, na UP Poznan to jest rolnicza uczelnia wiec na powyzszy kierunek wystraczy bilogia, a nie wiem czy geografia chyba nie...

takze masz dosc mocno ogranoczony wybór....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...