Skocz do zawartości
Gość zadowolony

Obsługa - ARiMR

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

załatwiam często sprawy w jednym z dolnośląskich biur ARiMR i jestem bardzo zadowolony!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
załatwiam często sprawy w jednym z dolnośląskich biur ARiMR i jestem bardzo zadowolony!!!

hehe a w ktorym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

niech to zostanie słodką tajemnicą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niech to zostanie słodką tajemnicą

 

ciekawe no no no piszcie dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę - jednak są zadowolenia z pracy ARimR. Nareszcie ktoś się ujawnił. Myslałem że ci zadowoleni to podziemie jakieś "underground".

Brawa dla zadowolonych, brawa dla Arimr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W biurach powiatowych ARiMR jest rzeczywiście całkiem spoko obsługa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie obsługa ujdzie ale ta baza danych już kolejby zwierzak którego kupiłem i na bumcyk przemieściłem nie został w ich bazie przemieszczony. A ile dat zle wpisanych przy rejestracji zamiast daty urodzenia data zgłoszenia a potem że nieścisłości w historii zwierzaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W biurach powiatowych ARiMR jest rzeczywiście całkiem spoko obsługa.

 

no i Buziak Tobie za to bo co tu dużo mówić staram sie bardzo by każda osoba wychodziła zadowolona z otrzymanych informacji z mojego pokoju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jak to jest z tymi zaświadczniami o używaniu środków ochorony roślin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jak to jest z tymi zaświadczniami o używaniu środków ochorony roślin?

a konkretnie to co chcesz wiedziec?

wszystkie osoby wykonujace zabiegi srodkami ochrony roslin sprzetem naziemnym powinny byc przeszkolone. szkolenia sa przeprowadzone przez uprawnione jednostki i takie szkolenie, ktore obejmuje zajecia teoretyczne i praktyczne konczy sie egzaminem. egzamin zakonczony wynikiem pozytywnym daje uprawnienia na wykonywanie zabiegow SOR przez 5 lat od dnia ukonczenia szkolenia. inspekcja ochony roslin kontroluje posiadanie takiego uprawnieni.

o to Ci chodzilo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie jak to jest z tymi zaświadczniami o używaniu środków ochorony roślin?

a konkretnie to co chcesz wiedziec?

wszystkie osoby wykonujace zabiegi srodkami ochrony roslin sprzetem naziemnym powinny byc przeszkolone. szkolenia sa przeprowadzone przez uprawnione jednostki i takie szkolenie, ktore obejmuje zajecia teoretyczne i praktyczne konczy sie egzaminem. egzamin zakonczony wynikiem pozytywnym daje uprawnienia na wykonywanie zabiegow SOR przez 5 lat od dnia ukonczenia szkolenia. inspekcja ochony roslin kontroluje posiadanie takiego uprawnieni.

o to Ci chodzilo?

tak włsnie o to chodizło Dziekuje bardzo ..a ile trwa takie szkolenie i jakie są koszty jego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak włsnie o to chodizło Dziekuje bardzo ..a ile trwa takie szkolenie i jakie są koszty jego?

jak dobrze pamietam to chyba 14 godzin a koszty...... zalezy od firmy. jak ostatnio organizowalam takie na koniec marca to za sztuke bylo 70 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj włsnie dzwoniłem w sprawie zaświadczeń we Wrocławiu i dopiero takie kursy jesienia beda bo nie ma chetnych teraz no a koszty to takie jak Sardynka mowilaś a jedna firma to mi powiedizała 350zł jacys szurnieci:) no trzeba uwazac na te firmy jednak..Sardynka pozdro:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma jak stary dobry ODR:))))

Hihitku, jesli jestes z powiatu wroclawskiego to podaj mi gmine na jakiej mieszkasz to postaram sie cos dowiedziec, moze dotre 'glebiej'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma jak stary dobry ODR:))))

Hihitku, jesli jestes z powiatu wroclawskiego to podaj mi gmine na jakiej mieszkasz to postaram sie cos dowiedziec, moze dotre 'glebiej'

 

Aaaa, to teraz wiem za co te 150 zł ode mnie! Za to "dotarcie głębiej jak sądzę"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stan, tez 150 zl to byla zaliczka.......

jeszta czyli yxxxxxx,xx bedzie do obebrania w polowie drogi jak sie spotkamy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sardi jestem z powiatu górowskiego jakbys cos sie dowiedziala było by fajnie:) Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie wroclawskiego;/ ale sprobuije....

Sardi ale mieszkam we Wroclawiu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...