Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Wczoraj otrzymalem pismo z ARIMR, odnośnie płatności obszarowych, że się nie wyrobią w terminie, ze względu na wydłużone procedury kontrolne i coś tam jeszcze(nie mam przy sobie tej decyzji ) i wzwiązku z tym decyzję otrzymam najpóźniej do 15 czerwca. Czy wy też to dostaliście?

I drugie pisemko, dotyczące płatności cukrowej, w którym agencja oświadcza, że w 2006 została naloczona za duża płatnośc z tego tytułu i będzie potrącona z bieżacej wypłaty za rok 2007.

jak to wkońcu jest? Jedni dostają decyzje i dopłaty a innym odwlekają bo zmiana rozporządzenia, jakieś kontrole wydłużone?

Jakie jest wasze zdanie? A może ktoś wie na ten temat coś więcej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też dostałem - kontrolowali powiat cały każdą działkę pismo mam przedłużające na decyzje do 30 kwietnia 2008 a w banku mówili że kilku już dostało pieniądze - bo prędzej prawie nikt to tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co jest ciekawe że ARiMR wysyła albo i nie wysyła takich pism a przedłuża wypłaty bo się nie wyrabia i co nato KE bo jak rolnik by się opuzinił to zaraz sš kary i to spore

Proponuję 1% za każy dzień zwłoki tak jak jest z oddaniem wniosków o dopłaty bezporednie

Przykład niskotowarowe 120 dni po terminie (wypłata o 120%więcej) i to będzie motywować do terminowych wypłat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję, że to nie działa w obie strony... dopłaty nie są obowiązkowe...

 

Jak sie komuś nie podobają warunki - niech nie bierze...

 

Agencja jest dopiero na etapie rozruchu... ci z UE mówia, że jej kontrola ma sens dopiero po 10 latach od rozpoczęcia działaności agencji płatniczej, bo dopiero wtedy sytuacja się ustabilizuje... udoskonali się procedury... wykruszą się beneficjenci... i zostaną tylko ci, którzy sprostają wymogom...

 

A co z resztą która się nie nadaje? Tego nie mówią...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem baranie działa w obie strony

kierownik powiatowego bajzlu właśnie wydał decyzje o przyznaniu kasy za opóźnienie w wypłacie RS i nieterminowe wydanie decyzji. Pracownik który tego nie zrobił na czas otrzymał naganę z wpisaniem do akt.

Znajdę bat i na ciebie, właśnie piszę pismo do ,prezesa całego bajzlu i to będzie jego problem jak cię znaleźć, a podałem mu takie podstawy prawne że będzie musiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Owszem baranie działa w obie strony

kierownik powiatowego bajzlu właśnie wydał decyzje o przyznaniu kasy za opóźnienie w wypłacie RS i nieterminowe wydanie decyzji. Pracownik który tego nie zrobił na czas otrzymał naganę z wpisaniem do akt.

Znajdę bat i na ciebie, właśnie piszę pismo do ,prezesa całego bajzlu i to będzie jego problem jak cię znaleźć, a podałem mu takie podstawy prawne że będzie musiał.

jak by co SZOPEN to mogę nawet w kosztach partycypować ukarania tego pajaca a jak nie to dobrą wodkę masz u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matii przykro mi ale wódki nie piję tylko piwko i winko
to jakieś dobre winko, nawet mam w swojej kolekcji parę perełek .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...