Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 18:36 Wto 20 Kwi 2021

Pasza
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tasin

PostWysłany: 21:01 Sob 17 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak wiem, ale koszty czegos takiego sa spore, a przy takich wynikach trudno o środki a inwestycje.Sad
delfin napisał:
Jak u Ciebie takie problemy z wagą, to proponuje inwestycje w nawazarke paszy razem z flexem...np: firmy Big Dutchman....mam coś takiego i świtena sprawa Very Happy Pozd!!!
Tasin napisał:
Do jakości paszy nie mam zastrzeżeń jakiś wiekszych, które można wybadać organoleptycznie. Obawiam się jednak że pasza mogła "nie chcący" znikać z auta przed przyjazdem do mnie. Przywoził ją jakiś prywaciarz. Na swoją niekorzyść nie przeważyłam żadnego z nich Sad. Pracownik na pewno mi nie wynosił, bo pracownika zwyczajnie nie mam. I pasza też nie była rozsypywana na ściółkę. Moja rada, jeśli nie macie wagi przy paszociągu - ważcie samochody. Jest sezon na wsi na drób przydomowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
delfin

PostWysłany: 09:30 Czw 15 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak u Ciebie takie problemy z wagą, to proponuje inwestycje w nawazarke paszy razem z flexem...np: firmy Big Dutchman....mam coś takiego i świtena sprawa Very Happy Pozd!!!
Tasin napisał:
Do jakości paszy nie mam zastrzeżeń jakiś wiekszych, które można wybadać organoleptycznie. Obawiam się jednak że pasza mogła "nie chcący" znikać z auta przed przyjazdem do mnie. Przywoził ją jakiś prywaciarz. Na swoją niekorzyść nie przeważyłam żadnego z nich Sad. Pracownik na pewno mi nie wynosił, bo pracownika zwyczajnie nie mam. I pasza też nie była rozsypywana na ściółkę. Moja rada, jeśli nie macie wagi przy paszociągu - ważcie samochody. Jest sezon na wsi na drób przydomowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gufi83

PostWysłany: 22:16 Sro 14 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a tak nie do tematu zką Tasin jesteś dokładnie Laughing
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 22:09 Sro 14 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
gufi83

PostWysłany: 09:01 Sro 14 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unas goścu kupuje pasze z rzeszy niewiem jak z jakością ale chyba dobra bo teraz tylko na tych paszach jedzie
Powrót do góry
delfin

PostWysłany: 23:53 Wto 13 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, taki wynik jest nieciekawy, ale niekoniecznie jest on uzalezniony od jakości paszy, nie piszę by bronić "Provimi", współpracuję z nią od dłuższego czasu i problemów z jakością nie mam, jedynie problemy cenowe, ale to już inna kwestia... wydaje mi się, że ten rzut dopadł jakiś wirus, cumboro lub wirusowe zakażenie górnych dróg oddechowych, proponuje w następnym rzucie dobrze zdezynfekować kurnik, dwoma niezależnymi środkami dezynfekującymi, oraz szczepieniem na IB (2 razy) oraz musowo na Cumboro...Najlepjej daj próbki do analizy, gdyż dokładnie nie stwierdzisz co tym kurczakom było, aby problem się jeszcze raz nie powtorzył... Przyczyn może być mnóstwo...a nie obwiniałbym tylko paszę...pozdrawiam

Tasin napisał:
Zła wiadomość dla klientów Provimi-Bieganów. Dzisiaj zdałam kurczaki. Wynik wyszedł okropny!!!! 1,93kg śr kurczaka na 2,11 kg paszy!!!!!!!!! Obsada 18 szt/m. Program żywienia- quatro wegetariańska.W ciągu tuczu nie było problemów z jakością ściółki, ani z powietrzem. Jedyna rzecz to wystąpienie coli w 29 dniu tuczu, na wystąpienie której to szybko zareagowałam podawając Colivet. Chroba ustąpiła po 2 dniach. I raczej miała niewielki wpływ na takie zużycie. Nie życzę nikomu takich wyników
Powrót do góry
Tasin

PostWysłany: 21:47 Wto 13 Cze 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zła wiadomość dla klientów Provimi-Bieganów. Dzisiaj zdałam kurczaki. Wynik wyszedł okropny!!!! 1,93kg śr kurczaka na 2,11 kg paszy!!!!!!!!! Obsada 18 szt/m. Program żywienia- quatro wegetariańska.W ciągu tuczu nie było problemów z jakością ściółki, ani z powietrzem. Jedyna rzecz to wystąpienie coli w 29 dniu tuczu, na wystąpienie której to szybko zareagowałam podawając Colivet. Chroba ustąpiła po 2 dniach. I raczej miała niewielki wpływ na takie zużycie. Nie życzę nikomu takich wyników
Powrót do góry
Łysy

PostWysłany: 21:38 Sob 27 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj nawijałem z przedstawicielem Provimi z Olsztynka i mówił że w niedługim czasie podwyżka będzie nieodzowna Sad Mam nadzieję że do żniw podwyżka będzie tylko raz i nie więcej niż 10 zł/t
Powrót do góry

PostWysłany: 18:23 Wto 23 Maj 2006    Temat postu: Re: Cena paszy Odpowiedz z cytatem

Podobno Raiffpol szykuje sie w tym tygodniu do podwyżki o 10-15 zl/tona Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Księżak

PostWysłany: 12:03 Wto 23 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian napisał:
sorki pomylilo mi sie Embarassed zamiast podglad wciskalem wysli Embarassed wielkie sorry Embarassed

Laughing Sebastian to, że twoja mama ma cztery kury to nie znaczy że masz mieszać DROBIARZOM w temacie!!! To staje się już nudne...
Powrót do góry
Sebastian

PostWysłany: 08:39 Nie 21 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sorki pomylilo mi sie Embarassed zamiast podglad wciskalem wysli Embarassed wielkie sorry Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Sebastian

PostWysłany: 08:32 Nie 21 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.ppr.pl[=link]
Powrót do góry
Sebastian

PostWysłany: 08:31 Nie 21 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[=www.ppr.pl][url]link[/url]
Powrót do góry
Sebastian

PostWysłany: 08:29 Nie 21 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.ppr.pl[=link][/list]
Powrót do góry
Sebastian

PostWysłany: 08:28 Nie 21 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

www.ppr.pllink
Powrót do góry
Sebastian

PostWysłany: 08:25 Nie 21 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[url]www.plr.pl link[url]
Powrót do góry
kaza

PostWysłany: 21:49 Sob 20 Maj 2006    Temat postu: Pasza Odpowiedz z cytatem

Prawdopodobnie Fel-pasz w porozumieniu z Drobimexem proponują dla swoich klientów średnią cenę pasz dla brojlera 775 zł
Powrót do góry
cliper

PostWysłany: 20:17 Pią 19 Maj 2006    Temat postu: Re: Cena paszy Odpowiedz z cytatem

zybin napisał:
Czy to prawda że Provimi podnioslo cene paszy o 15zł. Czy inne wytwurnie pasz też podniosły cenę.

Prawda. Janra tez podniosla ceny, ale u innych mieszalni ceny na tym samym poziomie.
Powrót do góry
krab1

PostWysłany: 18:10 Pią 19 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie na w-mazurach cos bakali o podwyzkach ale przy dalej niskich cenach zywca nikt nie podnosi i chyba nie bedzie bo zywiec znow ponizej 3 pln netto
Powrót do góry
zybin

PostWysłany: 07:45 Pią 19 Maj 2006    Temat postu: Cena paszy Odpowiedz z cytatem

Czy to prawda że Provimi podnioslo cene paszy o 15zł. Czy inne wytwurnie pasz też podniosły cenę.
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: 17:19 Wto 16 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="delfin"]Czy może mnie ktoś poinformowac jaką cene ma paszy grower trio w Provimi....płatne gotówką...(tylko prosze o szczęrą wypowiedź) Bo planuje wziąść kredyt na zakup paszy by mieć niższą cene i odsetki naliczane mogłyby być dużo mniejsze niż różnica cen naliczona w provimi między płatnością gotówką a na terminem płatności. Pozdrawiam[/quote]

"Delfin"
Wiadomość otrzymałem.Życzę owocnych negocjacji, wiadomości wysyłane prywatnie do Ciebie" nie wychodzą" Jak masz jakieś jeszcze pytania to napisz
Odpowiem jak podasz e-maila. Pozdrowienia
Powrót do góry
waldemar

PostWysłany: 20:59 Nie 14 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="delfin"]Czy może mnie ktoś poinformowac jaką cene ma paszy grower trio w Provimi....płatne gotówką...(tylko prosze o szczęrą wypowiedź) Bo planuje wziąść kredyt na zakup paszy by mieć niższą cene i odsetki naliczane mogłyby być dużo mniejsze niż różnica cen naliczona w provimi między płatnością gotówką a na terminem płatności. Pozdrawiam[/quote]

725,00 zł netto za tonę.
Powrót do góry
delfin

PostWysłany: 17:11 Nie 14 Maj 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy może mnie ktoś poinformowac jaką cene ma paszy grower trio w Provimi....płatne gotówką...(tylko prosze o szczęrą wypowiedź) Bo planuje wziąść kredyt na zakup paszy by mieć niższą cene i odsetki naliczane mogłyby być dużo mniejsze niż różnica cen naliczona w provimi między płatnością gotówką a na terminem płatności. Pozdrawiam
Powrót do góry
Scoia_tael

PostWysłany: 22:11 Sro 26 Kwi 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Częstochowiak napisał:
Piszcie jakimi bryczkami śmigają dilerzy w poszczególnych wytwórniach

Dobropasz - Corsa
Cienko przędą a może dyrektory zgarniają ful szmalu?

A jakie to ma znaczenie i tak wszysrko w leasingu...
Powrót do góry
Częstochowiak
Gość

PostWysłany: 20:00 Sro 22 Mar 2006    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszcie jakimi bryczkami śmigają dilerzy w poszczególnych wytwórniach

Dobropasz - Corsa
Cienko przędą a może dyrektory zgarniają ful szmalu?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Drobiarstwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: