Skocz do zawartości
e pszczelarz

Pytanie do moderatorów

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego został usunięty temat : "rolnicy we wszechświecie", były dwa jeden do usunięcia, drugi nie, dodatkowo, temat założony w "do wiary nie do wiary", czyli w odpowiednim miejscu, złośliwość czy problemy ze zrozumieniem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była napisana prośba o usunięcie więc się przychyliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak napisałeś żeby usunąć temat tak ?? To usunąłem. Co ci jeszcze nie pasuje ?? A ignorant to mi się wydaje że cię zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

była prośba o usunięcie jednego z dwóch, tego w którym napisalem prosbę o usunięcie, a co do ignoranta, to dotyczyło damiana9871, pewnie nawet nie czytał a pisze żeby dolać oliwy do ognia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z MOD-ów może dać mi uprawnienia do edytowania i zmiany moich postów ? Z góry dziekuję - również za odpowiedź negatywną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę stwierdzić że taka opcja nie jest możliwa nie tylko dla ciebie ale także dla innych użytkowników. Wiem że było by to bardzo dobre rozwiązanie ale w tej sprawie tylko admin może coś zadziałać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gedii za odpowiedź, a może byście napisali do Admina żeby zmienił uprawnienia użytkownikom do edycji własnych postów. Są takie chwile że jest to przydatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prosbę o wykasowanie z tego forum mojego maila z ogłoszeń i innych postów w których on występuje gdyz automaty wyłapały maila najprawdopodobniej i skrzynkę nawiedza spam z zagranicy w ilości 30szt dziennie

z góry dziekuję za pomoc

mail to rolnik małpa) interia pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Przemek21 masz możliwość blokowania adresów ze spamem - klikasz prawym przyciskiem myszki na e-mail , otwiera się okienko z opcjami i tam masz między innymi opcję zablokuj nadawcę klikasz , potwierdzasz i już więcej wiadomości z tego adresu nie zobaczysz .

Podkreślam ma to być PRAWY przycisk myszy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni moderatorzy , przyznaje że przez moja nieuwagę założyłem nowy temat w dziale maszyny -silosy BIN- proszę go skasować ,a wiadomość przenieść do już istniejącego tematu pod tym samym tytułem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do moderatora....

Bardzo proszę o usunięcie użytkownika o nazwie "JaczarekIcenaToBuraki" po za margines tego forum, bo jak jego nazwa oraz posty w zeczywistosci są żałosne nie służące w budowaniu dobrej atmosfery.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sie nie polapales ze tu zadnego moderatora, i to od wielu lat nie ma-gratulacje za refleks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Miałabym gorącą prośbę do moderatorów - czy była by taka możliwość, aby edytować moje posty, albo przynajmniej dać mi taką możliwość?

Chciałabym bowiem edytować tylko linki jakie w nich wstawiłam ( zmienić na zwykłe url)... Chodzi mi o wszystkie moje posty.

http://www.ppr.pl/forum/search.php?search_author=vicotria

 

Bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko

Zajrzałem czy forum jeszcze istnieje i nawet pozytywnie jestem zaskoczony - czy po moim wpisie że admin jest gupi - w celu sprawdzenia czy się interesuje tym forum moje pytanko brzmi - widział ktoś go tutaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...