Skocz do zawartości
Bodzio55

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza „Zielone Agro Show

Rekomendowane odpowiedzi

Sierakowo jest tak na północy woj mazowieckiego. To miejscowość niedaleko Przasnysza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem w sobotę, sporo wystawców było z ciekawym sprzętem, ale organizacja do kitu, ponad 100 km jazdy po to żeby dowiedzieć sie że pokazy będą sporo opóźnione, sprzęt obejrzany, pokazy niestety nie, trzeba było wracać zanim sie zaczęły a i tak nie wiem czy w ogóle sie odbyły bo sporo osób już odjeżdżało zdegustowanych dezinformacją w sprawie terminu rozpoczęcia pokazów polowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w niedzielę i wszystko wypaliło może poza operatorami sprzętu bo nie którzy nie wiedzieli co robią np. wypuszczał belę której nie związał i cała się rozpadła ale było to nawet śmieszne :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również byłem w niedzielę, Zientarski fajnie kometował . Piotrek - chyba nie myslałeś że facet w krawacie zrobi równego balota Za to predkośc pracy kosiarek Kuhn całkiem przyzwoita ile on jechał?? - 40km/h??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak nie mają kierowców na sprzęt to każą jeździć mechanikom z serwisu i jak widać teoria mija sie z praktyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szepietowo-jedna wielka lipa , gdybym wiedzial ze tak bedzie to bym nie jechal albo gumowce bym zalozyl , pokazow nie bylo .....tylko piwo po 5 zl bylo ,LIPA za ORGANIZACJE!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...