Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam (woj. łódzkie) u mnie jeszcze skupy nie skupują i ceny nie podają, ale może gdziś już skup ruszył proszę piszcie swoje ceny.

Jeśli chodzi i plony to mimo suszy nawet ok jest, także z cena może być krucho napiszcie co u Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt widze wiśnie nie ma jestem monopolistą a skup od dzisiaj u mnie rusza icena ma być poniżej złotego, ale ile dokłądnie nie wiadomo także rwania nie będzie, a wy przy jakiej cenie zaczynacie rwać?? Jaka cena to cena, którą akceptujecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę nikt nie ma wiśni?? Czy nie chcecie pisac, bo jesteście załamani??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze akurat nie ma osoby która ma wisnie.

kumpel ma ale narazie zapierdziela w porzeczkach i nie rozmawiałem z nim o wisienkach. wiem tylko tyle ze bedzie je zbierał mechanicznie.

 

o cene sie go spytam jak bedzie na gg. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty bys niebył załamany ja byś miał sprzedawac wiśnie po jednym zecie od kilograma i z tego 30-50 groszy dac dla zrywajacych.

Zreszta co do ceny to dokładnie niewiem bo w moim regione skup rusza od wtorku , a narazie tylko takie sa rokowania.

 

Ogulnie w moim regionie wisni jest multum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to pytałem sie kumpla i dla niego jest ok jak by była wisnia po 1,30. ale bedzie za pewne po 1,05.

wyliczył mi takze ze przy plonie 10t z ha przy zbiorze mechanicznym i cenie 1,30 powinno mu zostac około 6-7 tysiaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja też załamany jestem ludzie o rwanie sie pytaja, ale jak im powiem ze 30gr place to kto przyjdzie rwac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie juz skup ruszył z cenA 1 zł za kg .

WIEC CO STRAJKUJEMY - NIEODDAJEMY WSNI DO SKUPóW !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie cena juz spadla do 90 groszy a co wiecej dzis skup nie przyjmuje bo jakis strajk ma byc moze to cos wkoncu ruszy bo to co jest to tragedia az zal patrzec jak to wszysto sie zmarunuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietylko u Ciebie . U mnie płaca 0,80 gr za wisnie jak leci . Co prawda ONLYPOL (tez posrednik) płaci 2,30 za wisnie jedynke ale dodatkowo chce w platonach dostawcy i ilosci tirowe .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to naprawde nie jest smieszne ale mozemy sie licytowac w dol u mnie juz po 70 gr i zapowiada sie jeszcze taniej oni juz chyba nie chca wisni, czyzby sie juz obkupili ?? tak ludzie woża???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie cena juz 60gr mimo to ludzie skrzynki biora i rwa i przez to za rok bedzie to samo bo sie obkupia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nikt nie zabiera w tym temacie glosu... Czyzby wszyscy sadownicy pogodzili sie ze swym losem i cena wisni? W czasie zbiorow 2008 byl strajk i wrzawa na ten temat, po zbiorze wszystko ucichlo nikt nie zajmuje stanowiska. Wiem, ze to trudne, dzialac na polskim rynku wspolnie, ale moze jednak ktos ma jakies pomysly w tym temacie, albo moze cos sie dzieje w tym temacie tylko ja o tym nie wiem? zapraszam do dyskusji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś nikt nie zabiera w tym temacie glosu... Czyzby wszyscy sadownicy pogodzili sie ze swym losem i cena wisni? W czasie zbiorow 2008 byl strajk i wrzawa na ten temat, po zbiorze wszystko ucichlo nikt nie zajmuje stanowiska. Wiem, ze to trudne, dzialac na polskim rynku wspolnie, ale moze jednak ktos ma jakies pomysly w tym temacie, albo moze cos sie dzieje w tym temacie tylko ja o tym nie wiem? zapraszam do dyskusji

 

a oczym kolego mówić dostałem pismo z przetwórni że mają wiśni full i nie będą kupować chyba że akurat będą potrzebne zmienił się wlaściciel i ma w d.... stare umowy myslą ze to produkcja kondomów w każdej chwili można zacząć i nagle skończyć

narazie nie zaczolem ciąć i niewiem czy zaczynać

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez jeszcze nie mam umowy, kazali mi sie zglosic po wielkanocy...

a dokad odstawiasz , bo ja tez nie daleko kujaw mieszkam, do oerlemans Strzelno sprzedaje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...