Skocz do zawartości
masfer5455

METAL TECH MIROSŁAWIEC MIERNY GWARANT

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłany: Nie Sie 10 13:33 GMT 2008 Temat postu:

 

--------------------------------------------------------------------------------

 

wiozac nowa przyczepą METAL TECH 8000 DB zboze droga asfaltowa rowna strzelila mi opona wyrwa zrobila mi sie tuz obok felgi 10 cm dl wzdloz jej krawedzi czyl nie moja wina -wada materialu ale spadajac z ladunkiem felga na asfalt zanim sie zatrzymalem pociela gume bieznika ale bez plucien z felgi zrobilo sie jajo dalem do reklamacji to kolo do fabryki METAL TECH bo gwarancji fabryka nie sprzedaje deelerowi nie dosyc ze od zgloszenia kolo zabrali dopiero po miesiacu 3 tygodnie sprawdzali kolo a wynikiem bylo odrzucenie reklamacji z powodu najechania na cos ostrego co wedlog nich pocielo bieznik ale przeciez opona pekla z boku cwaniaki przestroga dla kupujacych opona marki TVS EURO GRIP 14 PR mysla ze odpuszcze i kupie sobie drugi komplet kola ale ja im jeszcze nasikam do obiadu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak miałeś protkoł przyjęcia koła do reklamacji i minęło od tego czasu 14 dni roboczych ,a nie było żadnej odpowiedzi z ich strony w tym czasie, to reklamacja powinna zostać potraktowana jako uznana i trzymaj się właśnie tej kwestii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...