Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 22:07 Pon 6 Lip 2020

Agregaty uprawowe i podorywkowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 52, 53, 54  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sendar

PostWysłany: 16:35 Sro 21 Lis 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam serwis z bezpłatnymi ogłoszeniami rolniczymi.

http://targ.rolniczy24.pl

Naprawdę dużo aktualnych ogłoszeń rolniczych z całej polski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
borknj

PostWysłany: 09:02 Wto 2 Paź 2012    Temat postu: Rabewerk mke 300 Odpowiedz z cytatem

Witam . Wymieniał ktoś uszczelniacze w tej bronie ,czy da się je wymienić bez roskręcania skrzyni.
Powrót do góry
sebooh1

PostWysłany: 09:54 Czw 16 Sie 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam. mam agregat uprawowo-siewny agromasz lecz nie jest on talerzowy. ogolnie zadowolony jestem dobrze uprawia, ugniata glebę. nie mam zastrzeżeń no może mogłby byc trochę lżejszy Smile
Powrót do góry
bookovsky

PostWysłany: 21:56 Nie 29 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam. Mam w planie zakup agregatu talerzowego f-my agromasz czy ma ktoś coś takiego i może jakieś opinie na jego temat Question
Powrót do góry
sendar

PostWysłany: 15:01 Pon 16 Lip 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć,

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z darmowymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąś maszynę rolniczą to polecam:

ogłoszenia rolnicze
Powrót do góry
sendar

PostWysłany: 14:44 Pią 15 Cze 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć,

Ostatnio przeglądając internet trafiłem na fajny serwis z darmowymi ogłoszeniami rolniczymi. Więc jak chcecie sprzedać lub kupić jakąś maszynę rolniczą to polecam:

ogłoszenia rolnicze
Powrót do góry
paw

PostWysłany: 20:34 Nie 11 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rcz napisał:
Witam, niedawno kupiłem nowy agregat talerzowy z hydropakiem (jeden siłownik, 2 węże). Jednak pojawił się taki problem że siłownik z hydropakiem nie chce się podnieść. podczepiałem dwa traktory bo możliwe że w jednym jest już coś nie tak z pompą ale i tak siłownik ani drgnie. Wkręcałem kilka różnych końcówek w węże ale i tak lipa. Gdy ruszę dźwignią to widać że w wężach idzie ciśnienie, w siłowniku też jest olej bo odkręcałem węże i sprawdzałem. Rozwierciłem trochę większym wiertłem otwory na nakrętce w siłowniku bo może te miały za małą średnice ale i to nic nie dało. Pewnie wkrótce zadzwonię do producenta i to zgłoszę ale wcześniej chciałbym mieć pewność że wszystko sprawdziłem i winą jest wadliwy siłownik. Macie jakieś pomysły czego mógłbym jeszcze spróbować? Jeśli to będzie miało dla Was jakieś znaczenie to olej jaki leje do skrzyni w ciągniku to orlen agro utto 10w30. Z góry dzięki za odpowiedź.

A jakim ciągnik masz podłączony..bo jeśli polskiego dużego ursusa to słyszałem że tam trzeba dwie wajchy jednocześnie wychylić bo druga wtedy otwiera spust oleju z siłownika dwustronnego działania....
Powrót do góry
grzegorz200

PostWysłany: 15:17 Pią 9 Mar 2012    Temat postu: ....... Odpowiedz z cytatem

kilka razy spotkałem sie już z czyms takim...poogladaj sworznie obrotu...być może sa za mocno spasowane...jednym ciągnikiem podnos hydraulicznie, a drugim z turem spróbuj mu pomóc ..w wiekszości przypadków pomagało..raz tylko się spotkałem ,że były zle połączone siłowniki, ale w tym przypadku to odpada bo masz tylko jeden..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
michy1111

PostWysłany: 07:38 Pią 9 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rcz napisał:
Witam, niedawno kupiłem nowy agregat talerzowy z hydropakiem (jeden siłownik, 2 węże). Jednak pojawił się taki problem że siłownik z hydropakiem nie chce się podnieść. podczepiałem dwa traktory bo możliwe że w jednym jest już coś nie tak z pompą ale i tak siłownik ani drgnie. Wkręcałem kilka różnych końcówek w węże ale i tak lipa. Gdy ruszę dźwignią to widać że w wężach idzie ciśnienie, w siłowniku też jest olej bo odkręcałem węże i sprawdzałem. Rozwierciłem trochę większym wiertłem otwory na nakrętce w siłowniku bo może te miały za małą średnice ale i to nic nie dało. Pewnie wkrótce zadzwonię do producenta i to zgłoszę ale wcześniej chciałbym mieć pewność że wszystko sprawdziłem i winą jest wadliwy siłownik. Macie jakieś pomysły czego mógłbym jeszcze spróbować? Jeśli to będzie miało dla Was jakieś znaczenie to olej jaki leje do skrzyni w ciągniku to orlen agro utto 10w30. Z góry dzięki za odpowiedź.

Witam najprawdopodobniej masz kolego rozwalony uszczelniacz w środku siłownika i olej zamiast wypychać tłok to swobodnie przelewa się rozbierz siłownik i zobacz do uszczelniaczy w środku niewiele roboty i koszt uszczelniaczy około 20zł
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG WP Kontakt
paw

PostWysłany: 17:23 Sro 7 Mar 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam , czy ktoś może uzytkuje brone wachadłową Amazone RE 301 interesuje mnie opinia o nich , jakosc pracy i awaryjność..
Powrót do góry
tekmie

PostWysłany: 19:01 Wto 21 Lut 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się,ale jak to rozumieć?
rcz napisał:
Witam, niedawno kupiłem nowy agregat talerzowy z hydropakiem (jeden siłownik, 2 węże)..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
S-Piotr

PostWysłany: 18:51 Wto 21 Lut 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Siłownik jednostronnego działania nie wymaga powrotu,masa uniesionego siewnika wyciśnie olej,moim zdaniem odkręć węże od siłownika i spróbuj poruszyć siłownik rekom gdy tłoczyska nie rusza,to oznaka awarii siłownika.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tekmie

PostWysłany: 15:04 Wto 21 Lut 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i sprawdzałeś.Drugi wąż nie zaślepiać końcówką,tylko z wolnym spływem i do wiaderka(czy coś się ruszy).Jeżeli będzie ciśnienie podawane,a nie ruszy to już raczej reklamacja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
rcz

PostWysłany: 13:25 Wto 21 Lut 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten ciągnik pracuje także z turem i wszystko działa elegancko. Gniazda są dobre bo chodzi też z prasą i to właśnie z niej wziąłem złącza i wkręciłem w węże. A co do odwrotnego podłączenia węży to też na to uważałem i różne kombinacje wypróbowałem. Już głupi się od tego zrobiłem, jak były duże mrozy to myślałem nawet że to przez to, że zamarzł albo co ale teraz przyszła odwilż i jak nie działało tak nie działa nadal.
Powrót do góry
tekmie

PostWysłany: 13:14 Wto 21 Lut 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Czy ciągnik podniesie np.wywrotkę?Jeżeli siłownik dwustronnego działania,to może nie masz powrotu oleju do ciągnika(inne gniazdo,lub odwrotne podłączenie węży).Ewentualnie wymontować siłownik i sprawdzić bez obciążenia.
Powrót do góry
rcz

PostWysłany: 12:38 Wto 21 Lut 2012    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
szopen72

PostWysłany: 07:55 Pią 11 Lis 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na gleby lekkie lepszy jest wał jak najlepiej ugniatający więc paker ale pod warunkiem że pracujesz na sucho. Jak za bardzo zbijesz glebę to siew tylko dobrym siewnikiem.
Powrót do góry
marcin20578

PostWysłany: 16:49 Sro 9 Lis 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zamierzam kupić na wiosnę agregat uprawowo siewny firmy agro-masz i proszę o opinie urzytkowników oraz zastanawiem się co wybrać na TYLNY WAŁ CZY WAŁ RUROWY CZY PACKERA, gleby mam lekkie i srednie i miałby miec szerokośc 2,7m do ciągnika 85KM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
sendar

PostWysłany: 15:08 Pią 30 Wrz 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szukając maszyny do kupienia lub sprzedania proponuję zajrzeć na portal http://targ.rolniczy24.pl jest tam mnóstwo ofert. Dodanie ogłoszenia jest darmowe. Maszyny rolnicze, zwierzęta, ciągniki rolnicze, kombajny oraz wiele innych ogłoszeń.
Powrót do góry
piotrek1990

PostWysłany: 07:49 Nie 18 Wrz 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wymienić łożyska w glebogryzarce unia grudziąc ??
Powrót do góry
ADAKOW1

PostWysłany: 20:18 Nie 14 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rooolnik napisał:
bedzie mial za ciezko

Co masz na myśli? Udzwig, przeciwwagę, czy moc?
Powrót do góry
rooolnik

PostWysłany: 08:27 Nie 14 Sie 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bedzie mial za ciezko
Powrót do góry
ADAKOW1

PostWysłany: 07:12 Wto 5 Lip 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich. Interesują mnie opinie na temat agregatu uprawowo siewnego grano vento 3001. Zamierzam kupić coś takiego, a najlepiej jest posłuchać tych, co tym pracowali. Agregat byłby z 2 rzędami łapek, przednim wałem strunowym i tylnym rurowym. Współpracował by z siewnikiem kongskilde ncs 1130( masa własna 550kg) a całość ciągałby deutz fahr agroplus 95 new ( masa własna 4300, udzwig tylnego tuz-u 4800). Myślę, że chyba nie będzie problemów z przeciwwagą. Co Wy na to? Proszę o opinie na ten temat.
Powrót do góry
mirek65a

PostWysłany: 20:55 Pon 20 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeżeli jest ciężka ziemia to tylko gruger bo talerzówką nic nie zrobisz a ścierniskowym raz przejedziesz i po robocie z resztą ścierniskowe są na topie
Powrót do góry
Matish9

PostWysłany: 08:27 Pon 20 Cze 2011    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co lepiej kupić grubera czy bronę talerzową do 100 konnego ciągnika
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Maszyny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 52, 53, 54  Następny
Strona 2 z 54

Skocz do: