Skocz do zawartości
Moderator

Jednostki Doradztwa Rolniczego

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzisz o pracy Jednostek Doradztwa Rolniczego? Czy jesteś zadowolony z ich dotychczasowej pracy? Czy coś byś zmienił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No - Admina ruszyło sumienie wreszcie hi hi hi.

Sumienie mnie nie rusza:) Staram się tylko pomagać Pozdrawiam

 

P.S.

Sami możecie tworzyć tematy tylko sensowne :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

kiedy my wolimy Ciebie Drogi Adminie sprowokować...do zaglądania w nasze skromne posty...

 

znów sie nie zalogowałam...oj arimka gdzie ty masz głowę...? W chmurach...?

 

Pozdrowienia dla Admina...ślę...co Go sumienie nie rusza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez ściemy tylko - dobrze że Admina sumienie ruszyło i jest forum nt ODR. A Arimce ściemniać na forum bedziemy gdzie indziej - na innym forum.A patrzeć jej w oczy głęboko - tudzież w innym miejscu - formum "nidodne Hi hi hi jest ku temu. Wiec opinie nt ODR proszę tu zamieszczać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Bez ściemy tylko - dobrze że Admina sumienie ruszyło i jest forum nt ODR. A Arimce ściemniać na forum bedziemy gdzie indziej - na innym forum.A patrzeć jej w oczy głęboko - tudzież w innym miejscu - formum "nidodne Hi hi hi jest ku temu. Wiec opinie nt ODR proszę tu zamieszczać.

Pozdrawiam

teraz być może Arimka będzie mi to miała za złe...ale pozwolę sobie jeszcze małą niepoważną uwagę zamieścić...zajrzeć w Jej oczy....aż żal ściska, że jest Ona tak daleko...Piękna i bystra...To dobry nabytek dla każdego pracodawcy, nawet ODR...

Które niestety średnio wywiązują się ze swoich obowiązków...

Fakt niezaprzeczalny...choć wspomnę o problemach jakie się pojawiły kiedy rozpoczęło się przyjmowanie wniosków o dostosowanie do standardów do norm UE..mnóstwo zmieszania i słusznego naszego odsyłania biednych, wygłupionych rolników z kwitkiem...a później niepotrzebne kolejki i ich nerwy...Troszkę szybszego reagowania Pracownicy ODR...

pozdrawiam, pozostający w ukryciu cichy wielbiciel Arimki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy my wolimy Ciebie Drogi Adminie sprowokować...do zaglądania w nasze skromne posty...

 

znów sie nie zalogowałam...oj arimka gdzie ty masz głowę...? W chmurach...?

 

Pozdrowienia dla Admina...ślę...co Go sumienie nie rusza

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem z Waszym postów, ale chyba mnie z kimś pomyliliście. Nie jestem adminem z ARiMR Jeśli chodzi o moderowanie to akurat ta instytucja ma tutaj najmniej do powiedzenia – jeszcze

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kiedy my wolimy Ciebie Drogi Adminie sprowokować...do zaglądania w nasze skromne posty...

 

znów sie nie zalogowałam...oj arimka gdzie ty masz głowę...? W chmurach...?

 

Pozdrowienia dla Admina...ślę...co Go sumienie nie rusza

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem z Waszym postów, ale chyba mnie z kimś pomyliliście. Nie jestem adminem z ARiMR Jeśli chodzi o moderowanie to akurat ta instytucja ma tutaj najmniej do powiedzenia – jeszcze

Pozdrawiam wszystkich wielbicieli

 

Oj Adminie faktycznie nie do końca załapałeś ale nic to

Skłaniam się jednak do prośby gawelmi nie róbmy juz szopek...temat do szaleństw jest na Pogawędkach...teraz tu już tylko o ODR.... Admin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Arimką - Admin nie do końca załapał. Nawet Adminie - wykasuj nasze pierdoły i przekomarzania, ściemy i inne takie, bo forum z lekka nie na temat sie zrobiło.

I niech się więc stanie - to ku czemu zostało to forum stworzone - Co sądzicie o ODR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

no tak, poczytalam ale o ODR to tu ani slowa

sama pracuje w ODR, sytuacja jest taka ze wraz z programami strukturalnymi doszlo nam sporo obowiazkow a kasy ani ani......( brutto 1200????? a ciekawe czy ktos kto pracuje w AriMR sie pochwali???? bo ja wiem ile tam sie zarabia!) i do tego jeszcze wspolpraca ARiMR z ODRami to juz tragedia. do wroclawia to trudno sie dodzwonic (jak sie po raz setny wyswietla im sie ten sam numer to nie podnosza sluchawki) a jak sie juz dodzwonie to odpowiedzia na wiekszosc pytan jest zdanie: TO JA MAM PANI TO WYJASNIAC? JAKO PRACOWNIK ODR POWINNA PANIE WIEDZIEC! i trzask odkladanej sluchawki.... a najlepiej zadzwonic z nowego numeru i bron boze nie wspominac ze jest sie z odr....

wiec prosze mi powiedziec szanowna Arimko... glaczego nikt nas nie przeszkoli z arimr???? dlaczego nie uruchomia telefonu informacyjnego tylko dla pracownikow odr? pewnie szanowna pani nie wie....

a szukanie pracy w ARimr to kolejna porazka... niestety kierownik, dyrektor czy inny fagas nie jest moim wujkiem i niestety nie da rady.....

tak na zakonczenie kilka cieplych slow o ARiMR:

pracownicy biura powiarowego ARiMR we wroclawiu sa wspaniali... w przeciwienstwie do pracownikow oddzialu regionalnego! sa mili i uczynii, naprawde!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem z Wrocławia, więc nie wypowiadam się...

 

I wygląda na to,że taka już moja rola albo chęć odbiierać te wszystkie uwagi...

 

jeśli tak ma według Koleżanki wyglądać współpraca...to ja też się wypisuję...zwyczajnie nie życzę sobie żeby ktoś mnie także obrażał...i stwierdzał, że nie chcę....albo jeszcze gorzej...ciekawy ten wujek co ma tyle krewnych...może mnie Droga Sardynko z nim zapoznasz??? Nie wypada zwyczajnie wypowiadać się w taki sposób...

 

i nie jestem upoważniona do udzielania informacji na temat wskazany przez Koleżankę...a może jestem za mała...? albo niekompetentna? Pewnie dlatego, ze trzaskam słuchawką...bo mam szerokie plecy...

Przerażające...i bardzo przykre, niestety...

 

a cały swój wywód pozwolę sobie podsumować...w ten sposób...niestety i Ty nie wypowiedziałaś się na temat ODR...jedynie wspominasz o ARiMR...

chyba, że wzmianka o zarobkach...my podpisujemy klauzulę o niewyjawianiu tego typu informacji...mogę Cię zapewnić jednak, że nie masz tak źle...i powinnaś to docenić...

 

Przykro mi, że masz takie złe zdanie o mojej Firmie...mogę jedynie prosić o próbę nawiązanie kontaktu i zminę podejścia...moim zdaniem to daje szanse powodzenia...

 

I jeszcze jedno...pozdrawiam z BP....ostatniego ogniwa...a może powinnam napisać..pierwszego...

 

koniec tutaj o ARiMR to temat dla WSPÓŁPRACOWNIKÓW z ODR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Droga Arimko:)

strasznie sie ciesze ze jestes z BP, oznacza to ze jestes naprawde kompetentna osoba! nie pisze tak dlatego zeby sie podlizac, ale dlatego ze tak uwazam..... moje nieprzyjemne doswiadczenia sa zwiazane wylacznie z OR, czyli z inwestycjami i premia dla mlodego....

jesli Ciebie obrazilam to przepraszam, ale takie sa moje przemyslenia bo taka jesnie niestety w dolnoskaskim smutna rzeczywistosc..

a co do zarobkow.. to ja juz swoje wiem:) w koncu kilku fajnych znajomych w BP mam:) (rosnie mi brzuszek od piwa)

a czym dokladnie sie zajmujesz w BP ARiMR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram Sardynkę - kasa marna, roboty pełno, dokumentacji comiesięcznej - jeszcze więcej. A AriMR - te OeRy - to tragedia - Sardyna ma rację - Total ignoratus, natomiast w Biurach powiatowych - i owszem iowszem.

Sardynko - Jak radziłaś sobie z "płytami"?Ostały sie drzwi w swoim miejscu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuszna zmiana tematu...gawelmi...

dajcie znać lepiej czy macie drzwi po szaleństwie RŚ???? U nas wczoraj było u Odrów czarno w tej sprawie...i kurczę, zwracajcie uwagę na wypełnianie wszystkich kolumn...kody pakietów muszą wszak pojawiać się w dwóch miejscach...S VIII kolumna 13 lub 14 i S IX kolumna 6...strasznie dużo u nas takich pominięć...pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sardynko - Jak radziłaś sobie z "płytami"?Ostały sie drzwi w swoim miejscu?

ja robilam tylko jeden wniosek z plytami bo szybko sie skonczyla kasa i do tego ma mojej gminie malo bylo takich co co sie sie kwalifikowali... 5djp... a ogromna wiekszosc przyszla jak skonczyli zbierac wnioski, podobno jakis niewielki obszar "wyrobil" prawie całą pulę?? wiecie cos o tym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a co do rolnosrodowiskowych to mam do robienia "na wczoraj" dwa wnioski i plany i odechciewa mi sie.......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Popieram Sardynkę - kasa marna, roboty pełno, dokumentacji comiesięcznej - jeszcze więcej.quote]

jestes z ODRu? u was tez takie szalenstwo z FAPĄ????????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem koleeeejki zainterespwanych. A tzw."pula" - a kto to wie ? JA jestem w Wielkopolsce, a Wielkopolska - zobacz do przedostatniej TopAgry - czołówka.

A w "płytach" - to najweselsze to to - "Jaki jest średni stan zwierząt w gospodarstwie"? - odpodwiedź: " Panie - tu jest wszystko napisane" i ... pokazuje książke ewidencji róchów w stadzie z ARiNR.

Wszystko jasne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

albo: w instrukcji jest wszystko! prosze tylko uwaznie czytac:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uśmiechnijacie się moi drodzy ODR-owcy...właśnie wróciłąm z " ciekawostek o płytach i nieskkotowarowych"...jhehehehehe...nic więcej nie powiem, bo żal ściska...

 

z WLKP powiadasz...?????a to numer.... no pozdro....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a co takiego z niskotowarowych sie dowiedzialas? chetnie poslucham:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co takiego z niskotowarowych sie dowiedzialas? chetnie poslucham:)

 

Sardynka zaloguj się to Ci na pm wyślę co...bo tu oficjalnie mogę lawinę wywołać....na swój łebek ale uwierz, że pachnie śmiesznostką...jak wyszłam to powiedziałam sobie to co Ty na Urzędach....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza, czyzby wszystko było juz jasne ? Nie - to niemożliwe, nie w Polsce, Bo to Polska własnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cisza, czyzby wszystko było juz jasne ? Nie - to niemożliwe, nie w Polsce, Bo to Polska własnie.

 

A teraz Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...