Witamy, aby się zarejstrować lub zalogować
skorzystaj z opcji dostępnych po prawej stronie.
Obecny czas to 19:18 Pon 19 Sie 2019

Konkurs - aplikacja - Pomoc

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Informatyka w rolnictwie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anen

PostWysłany: 14:25 Wto 28 Paź 2008    Temat postu: Konkurs - aplikacja - Pomoc Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem studentem III roku Uniwersytyteu Przyrodniczego w Poznaniu.
Moj profil studiów to Technika Rolnicza i Leśna - Informatyzacja.
Startuje w konkursie ImaginCup ( informatyczny dla studentow ). W zeszłym roku udało mi się dostać do 30 światowej z pomysłem. W tym roku chce jeszcze lepiej wypaść, stowrzyłem zespół ludzi którzy mają doświadczenie ale zero wiedzy z dziedziny rolnictwa Smile Stąd zostałęm ich szefem - co nie jest takie łatwe.
W tym roku temat konkursu jest Wyobraz sobie świat gdzie rozwiazywane są najcieższe problemy - wybrałem głód na swiecie ( kraje 3 świata )

System/Pomysł polega na zintergrowaniu 3 osób - Rolnika Usługodawcy i Sprzedawcy do aplikacji komputerowej. Ale co najważniejsze chce stworzyć urządzenie które zapewne każdemu z Nas by się przydało do mierzenia warunków gleby i wskazywaniu kiedy należy jakie narzędzia użyć, czy pryskać jakimś herbicydem, czy azot czy wapno itd.

Czego oczekuje:
- Na jakie problemy natrafiliście w czasie developerki ?
- Jak interface wpływa na końcowy odbiór użytkonika Smile??

Co oferuje:
- Chętnie przyjme ludzi związanych z rolnictwem , umiejących programować w .Net
- Doświadczenie z zeszłoego konkursu
- Zabawe, nagrody - PRACE ?!?

Dziękuje , proszę o pomoc.

Umieściłem też coś podobnego ale w maszynch gdyż chce wykorzystać urządzenie produkcji własnej do wsparcia aplikacji.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum PPR Strona Główna -> Informatyka w rolnictwie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: