Skocz do zawartości
standard

Śruta sojowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy moglibyście polecić producenta/handlowca śruty sojowej poekstrakcyjnej w województwie wielkopolskim. Jestem zainteresowany ilością ok 48 ton.

Jeśli ktoś ma dobre namiary proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To same pytanie tylko odnośnie woj warmińsko mazurskiego. Zna ktoś dobrego dostawcę? Z góry dzięki z odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To same pytanie tylko odnośnie woj warmińsko mazurskiego. Zna ktoś dobrego dostawcę? Z góry dzięki z odp

Dziś cena śruty sojowej zależy od dnia. Podzwoń sobie za każdym razem do:

Agroloku, Agrosieci , Ampolmerolu, Chemirolu (u Ciebie chyba jeszcze Agrobakałarzewo). Może być, że cena w danym dniu będzie się różnić i ze 2-3 dychy na tonie. A to kupa kasy przy całej łódce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny śruty sojowej słonecznikowej rzepakowej i wiele innych Zainteresowanych zapraszam

Michał Zieliński agrolok 0608 500 699 lub 056 682 38 27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje bezpośrednio od firmy Agsol z Pacanowa. Mają lepsze ceny od pana, który się tu reklamuje. Oprócz tego mają dobre ceny na oleju sojowym, oleju rybnym, mączce rybnej itd.

Dla zainteresowanych podsyłam numer:

(041) 376 53 50,

(041) 376 52 90,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego do twojej informacji firma Agsol p Wróbla częściowo zaopatruje się właśnie w Agroloku tylko bez obrażania Ciebie Ty zamawiasz np samochód na miesiąc on ok 10-20 na tydzień i to z wyprzedzeniem i jeśli soja idzie do góry jak jest to na dzień dzisiejszy a on ma zamówione w cenach niższych bo zamawiał w kwietniu ale to zawsze ryzyko dla mniejszych a on sobie da rade. Mam dla Ciebie propozycje zadzwoń do mnie jeszcze raz i powiedz że jesteś z PPR- Polski Rolnik i zostaw mi namiary do siebie a ja będę sam Ciebie informował na bieżąco o cenach i zobaczymy w tedy a uwierz że mogę się założyć o dobra flaszkę że prędzej czy później będę miał lepszą ofertę od niego. To jest tylko kwestia czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedź, jasno z niej wynika, że jednak Agsol ma lepsze ceny i jest silniejszą firma na rynku. Nie rozumie natomiast dlaczego Pan panie $$$$ zamiast skupić się na polepszaniu obsługi swoich klientów pod względem logistyki, jakości towaru i miłej obsługi bardziej dąży do dogonienia konkurencji, chce przypomnieć, że obecnie żyjemy w czasach gdzie to klient jest najważniejszy a nie osobisty sukces czy też niszczenie wizerunku konkurentów poprzez podobne to pańskiej wypowiedzi.

 

Dla mnie najlepsza jest taka firma, która dba o klienta a jak widać Agsol jest wśród takich w czołówce.

 

Życzę Panu sukcesów w biznesie ale ze mną go Pan już nie zrobi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo w sprzedaży jest śruta sojowa HiPro GMO, zawierająca 46% białka og.

Spotyka się także śrutę sojową 44%, trzeba uważać co się kupuje, bo niektórzy nie mówią że to 44, a sprzedają jako 46

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem bo mam mozliwosc kupienia otreb grochowych po 520 zl za tone i nie wiedzialem czy sie oplaci .

W tych otrebach jest ponoc 24% bialka ! Mial ktos kiedys z tym do czynienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytalem bo mam mozliwosc kupienia otreb grochowych po 520 zl za tone i nie wiedzialem czy sie oplaci .

W tych otrebach jest ponoc 24% bialka ! Mial ktos kiedys z tym do czynienia ?

Pierwszy raz słyszę o otrębach grochowych ( bo kto robi mąkę grochową). Może to odpady po łuszczeniu grochu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomasz masz racjesa to odpady po luszczeniu grochu co o tym myslisz ? Zbytnio nie wiem czy bialko z czegos takiego jest przysfajalne myslalem dodawac to do paszy dla tucznikow zamist soji !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tomasz masz racjesa to odpady po luszczeniu grochu co o tym myslisz ? Zbytnio nie wiem czy bialko z czegos takiego jest przysfajalne myslalem dodawac to do paszy dla tucznikow zamist soji !

Sorry ale dopiero teraz otworzyłem ten wątek.

Sądząc po tym co mówisz- to się nie nadaje dla świnek.

Łuszczyny i skórka ma za dużo włókna a innych składników wartych dla świnek wielkie nic.

Soi nie zastąpisz w całości, częściowo to może być śruta rzepakowa, groch, łubin słodki, martwe kultury drożdży.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena śruty sojowej w waszym rejonie?

U mnie 172zł w workach 50kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzis placilem 1470 zl za tone.

 

1470zł za tone tak tanio i moze z dostawą? jakie opakowanie? daj namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w Agsol Pacanów luzem z dostawą telefon 413765290

sprzedają luz od 10 ton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Czy moglibyście polecić producenta/handlowca śruty sojowej poekstrakcyjnej w województwie wielkopolskim. Jestem zainteresowany ilością ok 48 ton.

Jeśli ktoś ma dobre namiary proszę o odpowiedź.

 

Wipasz z Koła sprzedaje śrutę sojową, słyszałem ,że mają teraz promocję przy zakupie ich premiksów dla trzody. Cena podobno jak w porcie 1440zł/t , ale trzeba doliczyć worki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam cena śruty sojowej?

U mnie w okolicy 1520-1550 worki 50 kg brutto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...