Skocz do zawartości
marcinksl

Egzamin Praktyczny VI edycja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kto Jeszcze zdał i podchodził do Egzaminu praktycznego rosze o jakieś info a wielu z nas sie ucieszy

Ja podchodze jutro wieć napisze w przyszłym tygodniu co i jak .

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A wiec tak jak obiecywałem Mój egzamin praktyczny odbył się 14 grudnia o godz. 8 rano

Po krótkim objaśnieniu przez egzaminatorów (mili ludzie) o przebiegu egzaminu dostaliśmy zadanie do wykonania czyli naprawa agregatu mianowicie na planie działań było wypisać po kolei co będziemy robić później za pomocą jakich narzędzi i rozmieszczenie łap na agregacie.

Po tej części przeszliśmy do części praktycznej czyli „naprawy” której sprzety nie wymagały, tylko została rozmieszczenie redlic po zakończenui była krótka prezentacja co jak wykonałem i samoocena .

Życzę wszystkim zdającym Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

informacja dla młodych rolników .

Jeśli myslicie ze ten kurs i uzyskanie tytułu zawodowego w zawodzie rolnik to jest to co potrzebne wam jest w celu uzupełnienia wykształcenia rolniczego które ma sie zdobyć w przeciagu 3lat bo jak nie to bedzie trzeba oddać 75tys to sie mylicie no chyba ze byliscie ubezpieczeniu w krusie przez 3 lata ale przed przejeciem gospodarstwa to wtedy tak ale w innym razie to jest lipa ja mam juz ten tytuł i wiem ze kasa poszła w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak...ja osobiście czuję się oszukany. Gdy była rekrutacja nic nie było mowy o Krusie[dopiero teraz zmienili na stronie treść że krus jest wymagany ...dawniej tego nie było]. Może by napisać jakąś petycje do rzecznika praw obywatelskich....ja osobiście mogę wysłać...tylko że czy inni którzy otrzymali jak ja tytuł zawodowy też czuja się oszukani? Jak dzwoniłem[akurat gdy trzeba było zapłacić za ten egzamin], to powiedziano mi że jest to uznawane przez ministerstwo...nic nie było o krusie!!! Gdybym wiedział wtedy to nie wywalałbym pieniędzy w błoto. Inną kwestią jest że większość osób mająca ten "certyfikat"...ma wykształcenie wyższe niż podstawowe[zawodowe, średnie], a uznawane byly tylko świadectwa z podstawówki. Na Boga!...jeśli mowie przez telefon...że mam świadectwo ukończenia liceum....to jednoznacznie musiałbym mieć skończoną podstawówkę....a tu niespodzianka....musi być świadectwo z podstawówki...i kolejne bieganie po notariuszach i wywalanie pieniędzy w błoto!!!

Na egzamin praktyczny pojechałem...bo cóż mi pozostało...przecież za to zapłaciłem. Nie wspomnę jeszcze tego że musiałem przejechać przez pół Polski[wiadomo kolejne koszta], tylko po to aby dostać jakiś bezwartościowy papierek! Nie będę używał niecenzuralnych słów....bo aż mnie nosi!!!.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bez powodu wątek dotyczący wszystkich wcześniejszych edycji kursów (jeśli można to tak określić) został usunięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Poradnik rolniczy" nr 3(243) 18 stycznia 2009r strona 3 w artykule Zmiany w PROW przyjęte jest napisane:

 

"...Dobra wiadomość także dla dzieci rolników które nie mają wykształcenia rolniczego a chcą przejąć gospodarstwo, bo rodzice wybierają się na rentę strukturalną. Zmiany w PROW umożliwiają następcom uzupełnienia wykształcenia w ciągu 3 lat od decyzji przyznającej rodzicom rentę strukturalną.

Jak podaje ministerstwo rolnictwa, wprowadzenie w życie tych zmian wymaga uzgodnienia z Komisją Europejską".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kurs to pic na wodę fotomontarz, gdy masz wyższe lub srdenie nierolnicze to musisz zaplacic za trzy lata krusu- a wtedy masz spelniony warunek praktyki w rolnictwie i żaden kurs juz ci nie potrzebny, po drugie abys podchodził do egzaminu panstwowego nie musisz miec szkolenia, przepisy nie daja takiego wymogu, po prostu możesz się sam pouczyc i zdawac,

prattyka jest taka że osoby egzaminujące zwykle uczą w szkolach w ktorych prowadzone są kursy i dlatego ludzie zapisuja się na takie kursy po towj wykladowca ze szkolenia moze byc twoim egzaminatorem

 

 

nie bez powodu wątek dotyczący wszystkich wcześniejszych edycji kursów (jeśli można to tak określić) został usunięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.....a da się zapłacić za 3 lata wstecz?? Mi powiedziano...że max za 1 kwartał wstecz to można....ale 3 lata?

 

ten kurs to pic na wodę fotomontarz, gdy masz wyższe lub srdenie nierolnicze to musisz zaplacic za trzy lata krusu- a wtedy masz spelniony warunek praktyki w rolnictwie i żaden kurs juz ci nie potrzebny, po drugie abys podchodził do egzaminu panstwowego nie musisz miec szkolenia, przepisy nie daja takiego wymogu, po prostu możesz się sam pouczyc i zdawac,

prattyka jest taka że osoby egzaminujące zwykle uczą w szkolach w ktorych prowadzone są kursy i dlatego ludzie zapisuja się na takie kursy po towj wykladowca ze szkolenia moze byc twoim egzaminatorem

 

 

nie bez powodu wątek dotyczący wszystkich wcześniejszych edycji kursów (jeśli można to tak określić) został usunięty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...