Skocz do zawartości
piterq1991

Łącznik hydrauliczny co o nim sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie, więc piszę tu.

 

Co sądzicie o łączniku hydraulicznym? Lepszy będzie od mechanicznego? Słyszałem opinie, że uszczelniacze szybko puszczają i zaczyna się lać, że nie będzie dobrze trzymał. Przy oraniu mogą być problemy gdyż się może przestawiać samoczynnie?

Co o tym sądzicie? Korzystacie z takowych? I z jakim kosztem trzeba się liczyć przy zakupie go.

 

Pozdrawiam

 

P.S. Wesołych świąt smile.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam niemiecki walterschtad czy jakoś tak nie pamiętam na razie świetna sprawa pewnie trzeba uważać aby do większego ciągnika nie założyć za słabego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świetna sprawa ino że musisz mieć odpowiednią liczbe wyjść hydrałlicznych a rozdzielacz tyż nie może przepuszczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie, więc piszę tu.

 

Co sądzicie o łączniku hydraulicznym? Lepszy będzie od mechanicznego? Słyszałem opinie, że uszczelniacze szybko puszczają i zaczyna się lać, że nie będzie dobrze trzymał. Przy oraniu mogą być problemy gdyż się może przestawiać samoczynnie?

To że będzie przepuszczał to pewne jak to że zabraknie ci paliwa, a pytanie to Kiedy? Łączniki są dobre ale zbedny wydatek od 1200zł - 3300zł. Dla szpanu to ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam łącznik górny hydrauliczny w ciągniku Landini Legend 180. Był na wyposażeniu fabrycznym, więc ile kosztuje nowy nie wiem. Użytkowanie jest o niebo lepsze niż przy tradycyjnym. Można w każdej chwili precyzyjniej ustawić maszyne, więc nie jest to tylko szpan. Do tego odbywa się to szybciej. Co do wysuwania samoczynnie to w ciągu całego dnia wysunie sie może ok 3 cm w orce przy pługu 5 skib obrotowy, waga pługa 1800kg.

Polecam zakup takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jeszcze kilka lat i będą montowa windy żeby wejść do traktora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam taki lacznik na sprzedaz uzywany w stanie bardzo dobrym 508061026

 

to może podasz cene???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...