Skocz do zawartości

Stasiek2

Members
 • Liczba zawartości

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Zamiast myśleć o antybiotykach, zadbajcie o stan sanitarny obiektów produkcyjnych po zakończonym tuczu poprzedniego stada. Usunąć obornik, umyć obiekt, zdezynfekować,........ i dać odpocząć . A nie na siłę pchać kolejne stada i pogłębiać opinię na temat złej jakości piskląt. Myślcie czasami , a nie jeden po drugim udajecie lekarzy i powtarzacie bzdury na temat poszczególnych wylęgarni. Wiem o czym piszę bo przyjmuję często reklamacje od takich drobiarzy. Na kurniku brud, pod kurnikiem kupa obornika - a gość wstawia pisklęta i dyskutuje na temat jakości piskląt. W takich warunkach konie padną nie mówiąc o pisklętach... Pozdrawiam
 2. Stasiek2

  Czarna lista ubojni

  i tu się kończą plusy najlepszej ubojni na świecie Indykpol s.a . poza tym jedna wielka banda ...........- (w miejsce wykropkowane wstaw dowolne wyrażewnie ze "słownika wyrazów brzydkich" Pozdrawiam wszystkich hodowców dla indykpolu - to co już 30% z was zbankrutowało? Savik nie bądź taki pewny siebie bo jak się wam pokończą te małe ubojnie (a czas ten nadchodzi) to na kolanach będziecie prosić i pukać do drzwi tych dużych - tylko wtedy nie będzie miejsca. Pozdrawiam wszystkich chodowców INDYKPOL.
 3. Dowiadywałem się mają pewną ilość piskląt do sprzedaży bez konieczności kontraktacji. Zaproponowali Big 6 lub N 700.
 4. Dzięki Chyba zdecyduję się na Frednowy. Słyszałem ze normalni ludzie, można się dogadać. Pozdrawiam
 5. Stasiek2

  Czarna lista ubojni

  Najlepsza ubojnia (ZAWSZE PŁACĄ W TERMINIE ) to Olsztyński INDYKPOL
 6. Wita! Zastanawiam się w tych trudnych czasach z której polskiej wylęgarni kupić pisklęta indycze. Do tej pory bazowałem na importerach, ale dosyć mam tej współpracy. Może macie jakieś informacje.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...