Skocz do zawartości

yankes_69

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez yankes_69

  1. Nie, nie przechodzi na rentę strukturalną, ma rentę normalną w chwili obecnej ale ponieważ posiada gospodarstwo to bierze śmieszne pieniądze, gdy przekaże mi to ta renta będzie wyższa. Co do niskotowarówki to nie chcę żeby mi z nią przekazywała bo wtedy z tego co kojarzę nie mógłbym skorzystać z młodego rolnika.
  2. Trafiłem dzisiaj na to forum i pewnie tutaj na trochę się rozgoszczę ale ta kolejność jest dla mnie po prostu nielogiczna. Czytanie od dołu do góry i od ostatniej strony do pierwszej jest co najmniej kuriozalne i tak jak zauważył W3reWolf kliknięcie tej strzałeczki powinno przenosić do ostatniej wypowiedzi, tutaj natomiast przenosi do ostatniej strony gdzie ... są pierwsze wypowiedzi. Nie są to moje jakieś widzimisie bo czytuję regularnie kilka for, część moderuję i administruję i z taka sytuacją spotykam się pierwszy raz. Jeśli już tak jest to powinno się udostępnić możliwość personalizacji sposobu wyświetlania użytkownikom.
  3. Szukałem po forach odpowiedzi i tutaj znalazłem. Otóż moja matka ma gospodarstwo i korzysta z dopłat do gosp. niskotowarowych. Planowała mi przekazać to gospodarstwo abym mógł skorzystać z "młodego rolnika", ale co wtedy, czy trzeba zwracać pierwsze 3 raty?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...