Skocz do zawartości

Czesio

Members
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Czesio

 1. jaki masz ten agregat składany czy sztywny?? Ja mam mtz82 i kupiłem do niego 3,6m bomet składany hydraulicznie iniemogłem go podnieść. Potem kupiłem 1634 ale óważam że ten agregat idzie tak ciężko że szok, składany hydraulicznie 4,2 m produkcji bometu, 4 rzędy zębów i 2 wałki z tyłu. narazie podnoszę i składam go bez problemów, nawet w czasie transportu niepodrywa mi przodu.
 2. Czesio

  Uciąg ciagników

  jasne a ja władimircm to ciągałem 50 ton weźcie przestańcie 60dka waży nieco ponad 2 tony i odrazu ciągała by po 20 ton, takie bajki to możecie dzieciom wciskać
 3. Czesio

  Ciekawe pomysły rolników

  Mam takie pytanie co się bardziej opłaca kupienie agregatu uprawowo-siewnego, czy kombinowanie i żenienie zwykłaego agregatu z poznaniakiem?
 4. dałem za niego 78 tys. zł. jest w nim dość dobra widoczność tylko aby zobaczyć tylny zaczep to jednak trzeba się wychylać. siedzenie jest wygodne a wszystkie dźwignie są pod ręką. Niestety kabina jest dość ciasna więc trzeba zapomnieć o przewożeniu pasażerów.
 5. Ja mam Belarusa 952 na przodzie typu belkowego. Kupiłem go nowego tej zimy i niedawno skończyłem docieranie. Narazie nieżałuje bez problemu ciąga agregat Bometu 4,2 m. szer. i radzi sobie z pługami 4 skibowymi Uni Tur 120 B 35 a jak orałem na lżejszej ziemi to piątą skibę przykręcałem.
 6. Czesio

  Ceny ciągników

  No ale nowy ciągnik to 10 lat bez zaglądania chodzi, nawet MTZ, a w 10-o latku to już wszystko może paść, no i do jakiegoś wyszukanego ciągnika to i części są drogie, a przecież niekażdy śpi na pieniądzach
 7. Czesio

  Ceny ciągników

  Jeśli chcecie kupić dobry i niedrogi ciągnik to polecam Belarusy. Za 82 konnego w plastikowej masce (dużo ładniej wygląda) trzeba dać tylko 63 tys. zł lub 69tys zł. jęsli chcemy mięć przedni most typu belkowego. Przecież niektóre 10 latki o tej mocy kosztują więcej!
 8. Czesio

  Jaki macie Sprzęt i na ile ha?

  Witam \! Ja gospodaruje na 40 ha i mam: -Belarus 952 95KM -Dwa Ursusu C360 -Pługi uni grudziądz 5 skibowe -Agregat bometu szer. 4,2m -Kombajn zbożowy Claas Protector heher 3m. -Przyczepę do zielonek Claas S33 ład 8 t. -siewnik zbożowy Amazone -prasę belującą i owijarkę do bel Chciał bym sprzedać jednego ursusa C-360 i kupić jakiegoś John Deere z turem z lat 80
×
×
 • Dodaj nową pozycję...