Skocz do zawartości

Tomek208

Members
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. powinno sie to zrobić przed zakupem gruntów. Czyli za jaki okres sprzedający będzie zwracał ONW? Czy kupujący też bedzie miał jakieś konsekwencje z tytułu nieprzekazania ONW?
 2. Witam. Ile czasu jest w ARIMR na to przekazanie od daty zakupu gruntów?
 3. Tomek208

  Wszystko o Ursus C-360

  Jeśli jest wyczywalny luz to przez zawór ssący będzie brał razem z zasysanym powietrzem no i oczywiście będzie widać niebieskie spaliny.
 4. Jeżeli w planie określiłeś jakie powierzchnie upraw będą prowadzone w okresie trwania tego programu, to jak możesz zmienić tę powierzchnię? Właśnie o to chodzi że w biznesplanie na 2008r to była łąka a na 2009r. zaplanowałem że zaoram tą działkę i napisałem że będę miał mniejszą powierzchnię łąk. Byłem wczoraj w powiatowym oddziale ARIMR zapytać czy jest potrzebna pisemnia zgoda kierownika agencji na taką zmianę (dokładnie opisałem swoją sytuację ), pokazałem wypis z rejestru i okazało się że nie jest wymagane żadne pozwolenie co moim zdaniem wydaje się logicznym posunięciem skoro nie mam produkcji zwierzęcej.
 5. Witam. Mam w ewidencji pastwisko trwałe. Po przejęciu gospodarstwa zrezygnowałem z produkcji zwierzęcej. Chcę tą działkę przekwalifikować na grunt orny. Jestem w programie MR. Czy mogą mnie spotkać za to jakieś konsekwencje? Jakie działania masz na myśli kur-rk? Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...