Skocz do zawartości

staaasiu1983

Members
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez staaasiu1983

 1. A co tam z nimi nie tak ?? jaką masz rasę ?? POMYŁKA chcałem cytować TOM-JOK aby się dowiedzieć co z tymi pisklętami od Sztudera !!!
 2. A co tam z nimi nie tak ?? jaką masz rasę ??
 3. staaasiu1983

  Zawałowcy

  No dobrze, a powiedz mi jaki masz końcowy wynik jak na początku osiągają wagę jak podałeś: jaka waga w którym dniu i spożycie oczywiście mnie interesuje oraz czy robiłeś przebierkę. ?? pozdrawiam
 4. staaasiu1983

  dezynfekcja

  no właśnie my w trakcie cyklu nigdy nie mieliśmy takich problemów, aby jakieś dodatkowe płukanko, a tu "masz babo placek" (wcześniej płukanie hydrocare i w trakcie rzutu podawaliśmy bromosept - tak jak Pani wypowiadająca się poniżej). A powiedzcie mi proszę czy dezynfekujecie linie od razu po skończonym rzucie czy dopiero na 48 godzin przed samym wstawieniem ??
 5. staaasiu1983

  Zawałowcy

  Kolego mam podobne wyniki u siebie i też zastanawiam się jak te przyrosty zwiększyć. Udało Ci się coś podziałaś w tej kwestii od czasu ??
 6. staaasiu1983

  dezynfekcja

  no właśnie w trakcie coś tam się musiało wymieszać, nie bardzo wiem co i nie bardzo wiem jak temu zaradzić (przepłukaliśmy linie hydro... później wodą później sprawdziliśmy wszystkie smoczki te co były zatkane się odetkały i jak na razie jest ok, ale ciekawe co tam sie mogło stać - nie chciał bym jeszcze raz jakiegoś błedu popełnić w następnym rzucie). Dlatego musiał bym jakąś kompleksową może dezynfekcję przeprowadzić - tylko jaką ?? A pytanko na ile zalewacie linie Hydro... ?? 24 godziny? dzień przed rozpoczęciem rzutu czy od razu po zakończeniu mycia ?
 7. staaasiu1983

  dezynfekcja

  no ja właśnie też stosuję te preparaty, ale zacząłem wątpić w skuteczność tych środków gdy nie wiem jakim cudem zapchała mi się 1/4 smoczków a z lini wodnych wypływały jakieś zielone jakby glony a z niektórych jakby taki biały szlam mieliście tak kiedyś ??
 8. staaasiu1983

  dezynfekcja

  Witam, a jakie preparaty polecacie do dezynfekcji lini pojenia po zakończonym rzucie oraz w trakcie trwania tuczu ???
×
×
 • Dodaj nową pozycję...