Skocz do zawartości

kopik

Members
 • Liczba zawartości

  112
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kopik

 1. A ile zużywa średnio JD?
 2. kopik

  Ciągnik Władimirec T-25.

  To ramię się przedłuża a nie skraca . Masz w szkole fizykę ?
 3. kopik

  Ciągnik Władimirec T-25.

  Alternator podłączył elektro mechanik ,regulator pozostał stary ,kontrolkę pewnie nie wiedział jak połączyć bo tam jest jeszcze jedna pucha co nią steruje , Iwan 81 rok.pewnie trzeba by ją całkowicie wyrzucić. Wyjście nie jest ułamane tylko stało się nie czynne ( pewnie jakieś zwarcie zrobiłem kombinując),ale wsunie amperomierz pokazuje ładowanie Jutro spróbuje prześledzić połączenia i opisze. Trochę ten schemat z książki jest nie wyraźny po powiększeniu przydał by się czytelniejszy.
 4. kopik

  Ciągnik Władimirec T-25.

  Próbowałem podłączyć ale chyba uwaliłem wyjście( to wolne na obrazku) bo prąd się już nie pojawia po uruchomieniu?. Co radzicie http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fdc7aa3e4ae9cfa8.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ffd68d3aa47d7d0e.html
 5. kopik

  Ciągnik Władimirec T-25.

  Okazało się ,że jeden zacisk przewodu dotykał obudowy przerywacza. Mam jeszcze jeden problem z kontrolką ładowania(świeci cały czas).We Władku zamontowałem alternator(stary padł i miał podłączone kilka kabli) od poloneza już 3 lata działa bez zarzutu ale nie działa kontrolka ładowania ,alt.ma trzy wyjścia ,w jednym pojawia się prąd o uruchomieniu (podobno wyjście na kontrolkę ).I tu pytanie jak podłączyć aby kontrolka gasła.
 6. kopik

  Ciągnik Władimirec T-25.

  Coś się we Władku pomerdało i po włączeniu kierunkowskazu w lewo czy w prawo, obie strony migają (jak awaryjne). Dodam ,że przełącznik jest dobry. Co może być przyczyną ?
 7. kopik

  JAK KUPIĆ JOHN DEERE

  Nie do końca masz rację z tą Francją @mapawlak12345 ,zależy od właściciela czy dba o sprzęt.Ja mam z Francji jonego i przyznam ,że tak zadbanego ciągnika mało spotkać.Są opinie ,że maszyny z Francji są w lepszym stanie tech. bo nimi pracują sami Francuzi a w Niemczech Polacy i reszta zbieraniny ze wschodu, a wiadomo,że czyjego to mało kto szanuje zwłaszcza najemnik. ps. jareckipiasta - miski bez powodu się nie odkręca
 8. Jak tłok dociśnie to się zejdą , chyba ,że rzeczywiście ich brakuje
 9. kopik

  John deere 6329 SE

  sorry ,nie w tym temacie
 10. kopik

  John deere 6329 SE

  Jak tłok dociśnie to się zejdą , chyba ,że rzeczywiście ich brakuje
 11. To jakiś rzadki model i ma sporo wypracowane ,za tę kasę można kupcć innej firmy nowszy i lepszy .
 12. kopik

  Ciągnik Władimirec T-25.

  Niekiedy zwiększający się opór skręty spowodowany jest za małym ciśnieniem w oponach.
 13. kopik

  Ciągnik john deere 5820

  kupisz to się dowiesz ,bo zazwyczaj ten co ma to chwali choćby zęby zagryzał :D
 14. kopik

  Ciągnik Władimirec T-25.

  W mechanice nic nie ma darmo.Tylko ile wytrzyma ta tandeta przenosząc zwiększone siły, a co z luzami? W moim chodzi już 26 lat ,tylko końcówki wymieniłem.
 15. Zawór ssący 0,35 mm Zawór wydechowy 0,45 mm tak przynajmniej w serii 2140-3140
 16. kopik

  Ciągnik Władimirec T-25.

  Jak masz dostęp do mechanizmu zaciskania ,to zdemontuj system dźwigni i spróbuj wyciągnąć taśmę uprzednio odkręć 3 śruby regulacyjne
 17. kopik

  Ciągnik Władimirec T-25.

  Pewnie tak na uchu trachło
 18. kopik

  Ciągnik Władimirec T-25.

  Problemem tego forum jest brak aktywnego moderatora ,który czuwałby nad porządkiem .W gąszczu postów trudno znaleźć potrzebne zaganianie. Filtr hydrauliki znajduje się po lewej stronie za górnymi ramionami podnośnika ,zwieszchu ma duży korek.
 19. kopik

  Ciągnik Władimirec T-25.

  To co wystaje to jest drążek blokady ,ma on w koło frez za który to dźwignia podciąga go do góry i wtedy blokuje .Musisz go obruszać aby lekko chodził (sprężyna wewnątrz wciąga w dół ,do tej pozycji jak na zd.).Pewnie będziesz musiał odkręcić te trzy śruby aby to ruszyć. Brakującą dźwignie jak nie dokupisz to dorób.
 20. kopik

  JD mam problem zhydrauliką

  A cała reszta działa?
 21. kopik

  preparaty drozdzowe

  Kolego raz każesz układać dawkę a drugi jak leci oby im smakowało ?
 22. kopik

  Work do sinokiszonki

  Kiszonki w workach za długo się nie potrzyma mimo wszystko z czasem zaczynają się psuć .Najciekawsze ,że przeważnie od północnej strony :?:
×
×
 • Dodaj nową pozycję...