Skocz do zawartości

andrzej_m

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez andrzej_m

  1. Tak, ale do tego portu nikt za darmo nie zawiezie! i z Twoich 600 robi się automatycznie 500 chyba, że przypadkiem kierowca będzie miał jakiś powrót to może wówczas zostanie Ci 530 z tego interesu.
  2. może i tak być tak jak mówisz, aby nie spadło w kwietniu tak jak niektórzy w tv gadają, u mnie w Mirczu tj koło Hrubieszowa FAST-CHEM na dziś dzień za konsumpcyjne płaci 540 i dają przy tym 25% zniżki przy zakupie wszystkich Polifosek i 5 % na środki, aby tylko u nich sprzedać zboże. chyba nie rozumiesz tej polityki... bo tu nie chodzi a by u nich sprzedac zboze, tylko to zeby do nich przywiezc zboze(sciagnąc klienta cena zboza) i wymienic na nawozy i opryski na ktorych maja zajefajne marze może nie rozumiem, a może rozumiem .. fakt jest faktem, że puki co to tu wychodzi najkorzystniej, skoro inni takich warunków nie oferują to wiadome, że do nich nie pojadę szczególnie przy dzisiejszych marnych kalkulacjach czegokolwiek i nędznego wiązania końca z końcem w rolnictwie, gdzie naprawdę trzeba się dobrze na glówkować, żeby wyjść na zero. Na razie obserwując sytuację zbożową to zyskali ci co sprzedali na samym początku żniw, bo sami handlarze pogłupieli i nie spodziewali się że cena poleci aż tak drastycznie w dół i skupowali po dość dobrej cenie, (ja oczywiście żylem jeszcze wtedy w nadziei ze ceny wrócą do poziomu roku poprzedniego i to był głupi błąd) później jesień i zima ceny były bardzo marne, teraz od ponad 2 tygodni coś w końcu zaczyna się dziać. Ja już 2/3 zbioru teraz wywiozłem, a końcówkę to jeszcze z tydzień może dwa zaczekam ... i ryzyk fizyk..
  3. może i tak być tak jak mówisz, aby nie spadło w kwietniu tak jak niektórzy w tv gadają, u mnie w Mirczu tj koło Hrubieszowa FAST-CHEM na dziś dzień za konsumpcyjne płaci 540 i dają przy tym 25% zniżki przy zakupie wszystkich Polifosek i 5 % na środki, aby tylko u nich sprzedać zboże.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...