Skocz do zawartości

kubac360

Members
  • Liczba zawartości

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. Chciałbym zamontować koguta w 60-tce ale nie wiem jak zrobić kable w sensie czy wstawić bezpiecznik albo coś :D
×
×
  • Dodaj nową pozycję...