Skocz do zawartości

dadito

Members
 • Liczba zawartości

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. dadito

  Ogłoszenia

  Sprzedam kurki ogólnoużytkowe w wieku od 6-14 tygodni 696-355-411
 2. dadito

  Ogłoszenia

  Sprzedam kurki ogólnoużytkowe wstawione w styczniu oraz kaczki mulard 1-2 tyg. 696-355-411.
 3. dadito

  Budowa kurnika

  Witam tak jak w temacie interesuje mnie jaki jest przybliżony koszt postawienia obiektu 1000 m hali , bez wyposażenia po prostu sam budynek. Tylko prosiłbym o konkretne odpowiedzi , bez komentarzy że niby duże koszty , mała opłacalność itd. Może ktoś ma jakiś plan takiego budynku itd. Z góry dziękuje.
 4. dadito

  Ogłoszenia

  Sprzedam kurczęta ogólnoużytkowe z 15.2.2008 wszystkie kolory oraz zielononóżki i żółtonóżki kuropatwiane z 25.2.2008.Kurczęta szczepione.Tel.696-355-411 Łódzkie
 5. dadito

  Dozowanie witamin itd.

  Tak oczywiście , że się rozjaśniło. Dziękuję bardzo za pomoc. Pozdrawiam!
 6. dadito

  Dozowanie witamin itd.

  No niestety z tych linków nie wiele się dowiedziałem chodzi mi raczej o praktyczne przygotowanie tej cieczy do dozownika no może głąb jestem ale nie kumam.Proszę o praktyczny opis co i jak wymieszać i ile czego.
 7. Kto mi wyjaśni jak przygotować roztwór do podawania przez dozownik bo nie mam zielonego pojęcia ile witamin a ile wody w cieczy roboczej do podawania ustawiając dozownik w skali 1:5. Z góry dziękuje.
 8. dadito

  Gęsi - reprodukcja i tucz

  Naprawdę nie mam pojęcia jak można w takich warunkach wyhodować tgz. ges ekologiczną z której przecież nasz kraj słynie .W tej sytuacji jaką mamy aktualnie to po prostu katastrofa.Za pisklę zapłacone 5.30 za żywiec 5.20 netto a no i jeszcze klasyfikacja poubojowa a tu całkiem różnie bywa .Zboże w tym roku jest strasznie drogie. W dodatku nie można wypuszczać tych biednych stworzeń na zewnątrz gęsi to nie kurczaki i muszą wychodzić na wybiegi .Rosną i już się zaczynają robić agresywne .Jak tu człowiek może się brać za hodowle czego kolwiek jak ministerstwo rzuca mu takie kłody. Czemu zarodówke można wypuszczać na zewnątrz a ges na tucz nie?????? No przecież to te same ptaki chyba a może i nie ?????????Oj chyba będzie dokładka zobaczymy co będzie dalej??????????????
×
×
 • Dodaj nową pozycję...