Skocz do zawartości

Kwapik

Members
 • Liczba zawartości

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. Mam system pojenia kropelkowy standardowy dla brojlerów, ale teraz chcę wstawić kaczki Pekin. Czy taki system pojenia ma taki :http://www.fermo.pl/poradnik-161-systemy-pojenia-lubing.html będzie także dobry dla kaczek. Bo lubing to dobra firma ale czy do kaczek się nadaje.
 2. Kwapik

  Ogłoszenia

  Odsprzedam poidła dzwonowe do pojenia brojlerów. Poidła produkcji Fermo dokładnie ten model: http://www.fermo.pl/produkt-1056-uniwersalne-poidlo-dzwonowe-z-balastem-standard.html w bardzo dobrym stanie używana 2 lata, stan bardzo dobry, wszystkie sprawdzone wymyte i działające. 120sztuk.
 3. Czy macie takie ruszyła dla świń jak na tej stronie http://www.tuczniki.pl
 4. Czy te maszyny dają możliwość domieszywania leków lub dodatków paszowych w bardzo małych ilościach. Czy taki dodatek będzie dobrze rozmieszany w paszy
 5. Jak dezynfekujecie kurnik? Czy sucha dezynfekcja to dobra rzecz bo na targach mówiono mi że wszyscy dezynfekują na sucho przynajmniej pod ściółkę, a u na s nikt tego nie robi. Poczytałem trochę w internecie i najwięcej jest informacjo o środku Dezosan Vigo. Taki proszek do suchej dezynfekcji. Czy używacie tego środka dezynfekcyjnego i w jakiej ilości?
 6. Kwapik

  Sprzedam Silos do paszy

  Jaki to jest silos paszowy, tzn jakiej firmy. Czt to jest taki składany z dwóch jak na fermo? Czy w komplecie jest drabina?
 7. A czy w komplecie są pokrywy. Czy to sa takie skrzynki do transportu drobiu jak tutaj (link) bo z przykrywami byłbym zainteresowany.
 8. Ale cena to nie jest taka atrakcyjna jak za silos używany, za nowy silos paszowy o tej pojemności zapłacisz prawie tyle samo zobacz na (link) jakie są ceny i to z transportem.
 9. Kwapik

  linie pojenia miseczkowa

  A po co w ogóle chcesz zalewać, przeczyścić - umyc i zostawić. Zobacz sobie tutaj (link) jest ciekawy artykuł , Jak dbać o system pojenia drobiu w kurniku.
 10. A te secury, to jeszcze można je kupić? bo na fermo ich nie widze
 11. Ja mam w gospodarstwie 3 podobne urządzenia tego secura z alarmem też miałem ale 2 razy zepsuła się elektronika i zamieniłem na zwykłego secura i teraz mam spokój, mam też 2 elektryzatory chapron sec 15000 te jeszcze mi się nie popsuły. ja kupowałem w firmie fermo (www.fermo.pl), zamiast syreny polecili mi system alramowy na gsm, to działa extra bo jak coś się dzieje na ogrodzeniu to dostaje sms-a.
 12. Kwapik

  Kanibalizm u kur !!!

  www.hodowlany.pl
 13. Wszyscy producenci pasz są dobrzy, czasami tylko trzeba troche ich przycisnąć o cenę bo większość wiodących producentów pasz trzyma jakość. Porównaj sobie tutaj mieszalnie pasz u producentów paszy.
 14. Kwapik

  UNIJNE DOPŁATY

  Czy mozna wziąść dopłaty na wyposażenie kurnika. Chciałbym zmodernizować stodołe i założyś system karmienia i system pojenia dla drobiu. Brojlery chciałbym hodować, chodzi mi o takie systemy pojenia jak fermo.pl dostałem ofertę na 38 tysiecy złotych
 15. Kwapik

  Paszociąg Chore Time

  Spiral nie powinno się łączyć, ja mam chore paszociąg i jest dobrze. Ale wszystko zależy kto ci montował bo może coś nyć nie tak. zobacz w opiniach w hodowli droiu na forum rolniczym (link) kilka osób miało podobny problem z linią paszową .
×
×
 • Dodaj nową pozycję...