sprawa bez zmian ,bez faktury nie ma możliwości założenia sprawy w sądzie .znam osobe ,która miała fakture za usługe transportowa dla tej pani i już ma nakaz komorniczy niestety pieniedzy wciaż nie odzyskał.najgorsze,że tacy ludzie wciąż robią na prostych rolnikach biznes i się śmieją ,że wciąż im się udaje
od roku czekam na fakture i pieniadze za żyto ,czy istnieje jakas czarna lista firm robiacych rolnika w"konia" ??? podpisujac umowe z taką firmą tylko rolnik musi się z niej wywiązać ,a potem trzeba czekac na łaske pseudo przedsiębiorstwa.wiem ,że ta pani dalej handluje zbożem ,i nie tylko nam jest wiinna pieniadze ,takze firmie transportowej