Skocz do zawartości

metalwerke44

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. sprawa bez zmian ,bez faktury nie ma możliwości założenia sprawy w sądzie .znam osobe ,która miała fakture za usługe transportowa dla tej pani i już ma nakaz komorniczy niestety pieniedzy wciaż nie odzyskał.najgorsze,że tacy ludzie wciąż robią na prostych rolnikach biznes i się śmieją ,że wciąż im się udaje
  2. od roku czekam na fakture i pieniadze za żyto ,czy istnieje jakas czarna lista firm robiacych rolnika w"konia" ??? podpisujac umowe z taką firmą tylko rolnik musi się z niej wywiązać ,a potem trzeba czekac na łaske pseudo przedsiębiorstwa.wiem ,że ta pani dalej handluje zbożem ,i nie tylko nam jest wiinna pieniadze ,takze firmie transportowej
  3. ta pani dalej handluje zbozem ,niestety nie wyswietla sie nazwa firmy g....mex
  4. szukam osób oszukanych przez g....z pomorskiego firmę handlującą zbożem ,czy jest jakas czarna lista firm oszukujacych rolników
×
×
  • Dodaj nową pozycję...