Skocz do zawartości

AgroSerwis

Members
 • Liczba zawartości

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. Co do cen to myślę że ciężko będzie uzyskać 1300zł/t. Na matif-ie ceny krążą miedzy 270-280 euro. Kurs euro powoli spada, więc cena powinna kształtować się w granicach 1100-1200zł/t. U nas 1000zł/t zwraca wszystkie poniesione koszty, i każda złotówka więcej to czysty zysk.
 2. AgroSerwis

  Rzepak

  My w piątek i sobotę jechaliśmy mieszaniną glifosat+spodnam/flexi Tak myślę że 20-22 przy dobrej pogodzie wjedziemy z kombajnem. Jutro zaczynamy jęczmień ozimy.
 3. AgroSerwis

  Pszenica

  Możesz zastąpić tomiganem, dawka w zależności od zachwaszczenia, a w jakiej fazie znajduje się pszenica? Jeżeli kwitnienie to odradzam.
 4. Coś mi się wydaje to podejrzane. Jeżeli 4 razy płukałeś to nic nie powinno się stać. Ale mniejsza z tym pomyślmy o malinkach. Na warzywach i owocach się nie znam, spróbuj dać trochu siarczanu magnezu, mocznika i jakiś micro w małych dawkach żeby bardziej nie zaszkodzić rośliną. Do tego jakiś środek regenracyjny i zmiękczacz wody SOFT.
 5. Taka opinia mi się podoba, a nie jak na innym forum napisałem czym chronić uprawy ekologiczne to pisali żebym normalnymi fungicydami pryskał.
 6. Super, dzięki za odpowiedź. A mogłby mi ktoś powiedzieć ja skutecznie chronić zboża przed grzybami?
 7. AgroSerwis

  Buraki cukrowe

  A brałeś pod uwagę że trochę mikroskładników jest już w glebie.
 8. AgroSerwis

  Pszenżyto

  Jak wspomniał @jarki to jest temat pszenżyto więc nie dawaj przykładów na pszenicy. Wg mnie T3 w pszenżycie jest nieopłacalne i tyle.
 9. AgroSerwis

  Pszenżyto

  A nie lepiej zabezpieczyć pszenicę 2 dobrymi zabiegami. Chodzi mi o T1 i T2. Zastosujesz dobre długo działające środki i masz spokój do końca żniw.
 10. AgroSerwis

  Rzepak

  :/ I bądź tu poważnym.
 11. Sprawa z tym GMO powinna być jasna np. zakaz produkcji i sprzedaży w europie. Bo niedługo wybuchnie 3 wojna światowa. Po jednej stronie zwolennicy GMO,a po drugiej przeciwnicy.
 12. AgroSerwis

  Rzepak

  O silikonach w rzepaku jeszcze nie słyszałem. My zawsze dawaliśmy Spodnam, a w tym roku polecimy syntetycznym latexem.
 13. AgroSerwis

  Jęczmień

  Opłaca się ? My damy tam gdzie chwasty Randap i będzie dobrze.
 14. AgroSerwis

  Pszenżyto

  Wg mnie po prostu nie warto ryzykować. Każdy dobry ekspert Ci powie że nie powinno się pryskać w fazie kwitnienia. Chyba że niema innego wyjścia.
 15. AgroSerwis

  Jęczmień

  Z tego co wiem to nie można stosować Pumy w fazie kłoszenia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...