Skocz do zawartości

dentmat

Members
 • Liczba zawartości

  7
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. Ja przed zakupem "belari" byłem na pokazie organizowanym przez producenta. Więc wszystko widać jak działa. Jeśli chodzi o ścielenie początkowe to maszyna rościela słome bardzo równo nie ma potrzeby żadnej poprawki po ścieleniu . Natomiast przy dościeleniu podczas tuczu w moim przypadku indyków maszyna ( obiekt o szerokości 16 m) ścieli przejazdem przez środek obiektu
 2. Ja korzystam z ścielarki firmy QUAER jest to maszyna belari strona z opisem w internecie www.quaer.pl
 3. dentmat

  Cena - indyki

  Drodzy Koledzy ponawiam swoje pytanie na temat ścielarki i dościelania słomy w trakcie chowu gdyż zaciekawił mnie film (link do filmu http://www.quaer.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=9&Itemid=5) który przedstawia ścielenie słomy. Czy ktoś z Was korzysta z takich lub podobnych rozwiązań??
 4. dentmat

  Ogłoszenia

  poszukuję ścielaki do słomy w belach podczas chowu indyka ?? ostatnio spotkałem się z oferta firmy "quaer" czy ktoś korzysta z takich maszyny lub podobnych i jak się one sprawują na fermie??
 5. dentmat

  Cena - indyki

  poszukuję ścielarkę do słomy w belach czy ktoś korzysta z takiej maszyny ?? ostatnio spotkałem się z ofertą firmy "Quaer" czy ktoś posiada taką lub podobna maszynę i jak się takie urządzenia sprawują na fermie ??
×
×
 • Dodaj nową pozycję...