Skocz do zawartości

Bakalie Online

Members
 • Liczba zawartości

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. 1 zł na targowisku za L "A " A u producentów 40-70 groszy w zależności od popytu.
 2. Nie handlowałem jeszcze jajkami, nie licząc dawnych lat w PRL w sklepie moich rodziców a teraz chciałbym uzupełnić swoją ofertę o jajka i szukam towaru, jak widzę czas nie jest dobry na zakupy, ale mi nie zależy na super niskiej cenie zakupu, mogę płacić parę groszy więcej. Na początek nie szukam dużych ilości, jakieś 5.000 szt. na próbę a potem jak sądzę jakieś 10.000 - 15.000 tygodniowo. Myślę o Jajkach " A " i nie " 0 " i " 1 " przynajmniej na razie a zresztą czas okaże. Jestem z Trójmiasta jakby kto pytał. Jak ktoś ma chęć ze mną popracować to niech poda kontakt na priv.
 3. Chciałem rozszerzyć się o jajka... a tu jakaś zaraza i ceny w górę...Skoro nie zarabiałem do tej pory na jajkach to teraz nie będę dopłacał... Poczekam aż się uspokoi... albo jeśli cena w detalu pójdzie do góry i będę mógł płacić wasze wymarzone 50 groszy... Jak na razie, po 50 groszy jajka są w Trójmieście na bazarach... Miłego wieczoru.
 4. Proszę Cię... Ale, żeś nowinę wynalazł. Ukraina od kilku lat ma możliwość exportu jaj do krajów UE na przemysł (jaja kat B). No i ... ? No i dzisiaj przemysł płaci już ponad 7zł/kg. Pomimo"zalewu" ukraińskich jaj. Idź dobrze przeczytaj ten artykuł a pojmiesz co nadchodzi... Czytałem już dużo wcześniej tą informację. Gdyby było to takie proste, to przemysł ciągnąłby już dzisiaj całe jajko z Ukrainy (kat A można zaliczyć do kat. B. Odwrotnie się nie da). I co ? Jaj na przemysł ciągle brak. 1 mln niosek i to dopiero w perspektywie 2 lat. I gdzie tu sensacja ? Co niby nadchodzi ? Ekspansja nadchodzi, rozkręci się na dobre import jaj z Ukrainy. Nie wiem po co Polska tak wspiera dążenia Ukrainy do UE, przecież to są i będą nasi najwięksi konkurenci w UE i nie tylko w UE.
 5. Proszę Cię... Ale, żeś nowinę wynalazł. Ukraina od kilku lat ma możliwość exportu jaj do krajów UE na przemysł (jaja kat B). No i ... ? No i dzisiaj przemysł płaci już ponad 7zł/kg. Pomimo"zalewu" ukraińskich jaj. Idź dobrze przeczytaj ten artykuł a pojmiesz co nadchodzi...
 6. Na głównej stronie portalu jest artykuł o jajach a Ukrainy, zgoda Brukseli na potop Ukraińskich jaj... Nauczycie się szanować nawzajem...
 7. Widzieliście na tym portalu na stronie głównej artykuł o zezwoleniach z UE dla Ukrainy na sprzedaż jaj do UE ?!
 8. Problem leży w tym, że jajka w detalu są za tanie, od lat ta sama cena w detalu - 50 groszy, dzisiaj L powinna na rynku kosztować ,MINIMUM 70 groszy i nie byłoby problemów. Wszystko drożeje a niektóre rzeczy jak jajka stoją w miejscu. Trzymajcie cenę producenci, to wy psujecie rynek, nikt inny.
 9. Czasami tu zaglądam i widzę co piszecie o cenach jaj a mam dobrego znajomego co handluje jajami na targu i sporo sprzedaje po 50 gr. i mówi mi, że ma 100 % na jajku a więc po ile od was kupuje ?! Wiem, że on nie kłamie. Tutaj piszecie bajki o jakichś 36 za jajko a handlarzom takim jak mój kolega sprzedajecie po 25 groszy, po co tutaj siedzieć i bajki pisać ? Chyba tylko po to by dzień odreagować... Pozdrawiam.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...