Skocz do zawartości

Lisek1

Members
 • Liczba zawartości

  22
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek1

 1. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  ZDROWYCH WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH,TANIEJ PASZY ,UMIARKOWANYCH CEN JAJ I SALMONELLI TYM KTÓRZY NA NIĄ CZEKAJĄ
 2. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  no właśnie temat cen mnie też by bardzo interesował tylko rozsądnych ,z góry dziękuje
 3. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  PRAWDA TO CO NAPISAŁEŚ ,ALE DWA DNI TEMU TEŻ PŁACIŁEM 18
 4. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  PRZEPRASZAM HODOWCA NIE DOSTAWCA
 5. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  Witam państwa , mam pytanko drożeje czy mój dostawca ładuje mnie w bambuko bo podniósł mi 2 gr na sorcie i za S-25 1A-20 1B-18
 6. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  nic ująć nic dodać
 7. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  a tak naprawdę to nie wiadomo czy ten (słowo zostało usunięte) z kropką to handlarz czy producent ,a morze jakiś zgrywus który ma ochotę się z kimś pokłócić ,odnoszę wrażenie że on pisze tylko po to żeby kogoś zaczepić
 8. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  przeor bez kropki brawo brawo brawo
 9. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  Witam ,państwa zanim zaczniecie podwyższać cenę to pozbądżcie się zapasu bo z kilkudziesięciu skrzynek przy takiej pogodzie zrobi się kilkadziesiąt palet i święta nie pomogą ,a po 15 z grosza lub dwóch podwyżki zrobi się pięciogroszowa obniżka.Apeluje o rossądek ,a w niedziele trzeba dać sporo na tace żeby przestało padać ,i wszystkim żyło się lepiej .
 10. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  kolego przeor z kropką czego się czepiasz jaja nie są za drogie ale widać co się na rynku dzieje i ile w kurnikach stoi ,no ale ty pewnie z kimś się pokłócić chciałeś
 11. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  cisza w eterze ,morze cisza przed burzą ?
 12. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  przeor ty chyba sam się czegoś najarałeś
 13. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  przeor ty chyba sam się czegoś najarałeś
 14. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  kolego zbuk ja cię nie obrażałem ani żadnego innego hodowcy ,to może mi dasz z miłą chęcią bym mu pomógł
 15. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  Witam wszystkich emocje opadły ,więc prosiłbym żebyście napisali średnią cenę jaj ,tylko nie po ile udało się wyrwać ,ani jakiś kosmos bo komuś udało się drogo sprzedać kilka skrzynek .Coś średniego logicznego .No i jak ktoś zna średnią cenę jaj od messy to też,z góry dziękuje i pozdrawiam.
 16. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  Witam wszystkich ,emocje biorą górę .Czytam i tak sobie myślę, że z niskiej ceny jaj na dłuższą metę skorzysta tylko detal.Podaż i popyt to dwie zależności które nie bardzo można oszukać .Można by ograniczyć troszkę produkcję i powalczyć z marketami które walą 150% marży, przecież jest tu kilku cwaniaków z dziedziny handlu którzy przechwalają się jak to golą drobiarzy. Może z siecią spróbują .Z drugiej strony w mojej miejscowości i w promieniu 5km w tym momencie buduje się obiekty na 800tys a morze nawet milion . Tylko w pierwszej połowie 2010r w moim powiecie wydano około osiemdziesięciu pozwoleń na nowe obiekty . A na koniec prosił bym o podanie aktualnych cen białego jaja ,pozdrowionka i mniej nerwów .
 17. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  O JEJ MICHUGORZE ,DYZIU MARZYCIELU DROGI -W CELU JAKIM TY OD RAZU TAK OSTRO STARTUJESZ? NA TYM FORUM LUDZI SIĘ NIE OBRAŻA ,TU SIĘ DYSKUTUJE ,WYRAŻA OPINIE I PRZYJMUJE NA KLATĘ EWENTUALNĄ KRYTYKĘ!. NO I CI ODNOSZĄCY NAJWIĘKSZE SUKCESY SĄ TUTAJ OCZYWIŚCIE NAJTWARDSI.WIĘC WITAJ W GRUPIE QUASI - TWARDZIELU.
 18. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  CZEŚĆ MICHUGOR . NIEBO NA GŁOWĘ MI SIĘ ZWALIŁO JAK SIĘ NACZYTAŁEM TYCH PSALMÓW POCHWALNYCH . CZŁOWIEKU JAK TAKI JESTEŚ ŚWIETNY W TYM CO ROBIŁEŚ DO TEJ PORY ,TO CZEGO JESZCZE SZUKASZ ? ŚWIETNIE ,ŻE SIĘ ODEZWAŁEŚ BO JESZCZE NIGDY NIE MIAŁEM PRZYJEMNOŚCI Z KIMŚ KTO ZAMIENIA WSZYSTKO CZEGO DOTKNIE W ZŁOTO . TERAZ MOJA DOBRA WOLA -OBYŚ NIE SPADŁ Z TEGO ZŁOTEGO OBŁOKU......................................... ZA TE DWA GROSZE ................. A NAJWIĘCEJ JAJ BIORĄ ZAKŁADY POGRZEBOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 19. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  WITAM.CHCIAŁEM ZASIĘGNĄĆ INFORMACJI TROCHĘ Z INNEJ BECZKI. MIANOWICIE ILE NA DZIEŃ DZISIEJSZY KOSZTUJE JAJO Z CHOWU WOLNO WYBIEGOWEGO? JAKĄ RASĘ KUR POLECICIE MI DO TAKIEJ HODOWLI? MESSA ,OGÓLNOUŻYTKOWE CZY MOŻE JESZCZE COŚ INNEGO ?Z GÓRY DZIĘKUJĘ I WSZYSTKICH POZDRAWIAM.
 20. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  Dobry wieczór 40gr to chyba w detalu ,L 30gr to realna cena w tamtym tygodniu pozdrowionka
 21. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  Dobry wieczór państwu co taka cisza ,cenkj w dół czy w górę bo u nas lekko w górę pozdrowienia dla wszystkich
 22. Lisek1

  Ceny jaj spożywczych

  WITAM PANOWIE. MAŁE PYTANIE -JAKA CENĘ MOGĘ TERAZ UZYSKAĆ ZA JAJA OD KUR NA WOLNYM WYBIEGU?
×
×
 • Dodaj nową pozycję...