Skocz do zawartości

tomala1

Members
 • Liczba zawartości

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. tomala1

  Jakie pszae byście polecili

  Czy ty nie aby z jakiejś marnej konkurencji? Sam jestem hodowcą i trudno mi było by tak pisać. Chyba, że masz konkretne przykłady to podaj. Chętnie na forum porównamy wyniki.
 2. tomala1

  Neorol

  Mylisz się gochna13. Są firmy w Polsce, które produkują pasze GMO FREE. Przykładem jest Provimi-Rolimpex. Mają wytwórnię ktora produkuje takie pasze. Jesli dobrze pamiętam to w Babsku w Łódzkim. Mają widac klientów na taki produkt. Znam kolegów którzy żywią swoje stada taką paszą.
 3. tomala1

  Dossche

  A jaki to tani dealer? Bo ja takich nie znam. Każdy chce żyć.
 4. tomala1

  Pasze

  Jeśli poważnie myślisz o zastosowaniu mieszanki paszowej leczniczej proponuję Ci kilka poniższych kroków: 1. Twój lek. wet. diagnozuje problem w twojej chlewni. 2. Minimalizując koszty leczenia (np. nie masz dozowników do wody) postanawia zastosować paszę leczniczą. 3. Kontaktujecie się (Ty i lekarz) z doradcą z Wytwórni Pasz. 4. Twój lek. wet. wystawia odpowiednie zlecenie na wykonanie mieszanki leczniczej. 5. Wytwórnia Pasz po otrzymaniu zlecenia kupuje tzw. premiks leczniczy (antybiotyk, preparat przeciwbiegunkowy itp.) i produkuje indywidualnie dla Ciebie paszę leczniczą). 6. Skarmiasz mieszankę (oczywiście płacąc extra za lek). 7. W sprzyjajacych warunkach twoje świntuchy są happy. To tyle. Jeśli będziesz miał jeszcze pytania to zapraszam na nasze forum.
 5. Koleżanki i koledzy podajcie ceny pasz jakie chodza w terenie. Mam za tydzień wstawienie (po przerwie) i nie wiem kogo wybrać (P-R, Piast, Golub, Kaudajs, wipasz) pomocy...
 6. tomala1

  Pasze

  Na unipaszu nawet mózg ci się zesrał. Te twoje zwierzęta są mniejsze (bo o jedną literę).
 7. tomala1

  Pasze

  ale ty ciemny jestes buachacha.........
 8. tomala1

  Dossche

  Rysiu załamałeś mnie swoją polszczyzną. Jeśli chcesz umieszczać posta na forum to podawaj konkretne ceny a nie bujaj w obłokach. Mimo wszystko życzę Ci powodzenia w tuczu twoich świnek.
 9. tomala1

  Choroba Gumboro

  To są dwie różne rzeczy. Z takim wynikiem udaj się do twojego lekarza weterynarii który zgodnie z oceną środowiska twojego kurnika dobierze najlepszy wariant. Zasada jest prosta: miałeś Gumboro szczep jak najwcześniej (najlepiej w wylegarnii), nie mialeś też szczep ale nie później niż w 18 dobie. Temat jest bardzo szeroki i nie wyczerpuje wszystkich możliwości.
 10. tomala1

  Czarna lista ubojni

  Koledzy drobiarze uwazajcie na interesy z ubojnią niejakiego Pana ...... z Dąbrowy z okolic Tomaszowa Maz. Z moich informacji wiem ze zalega spore pieniądze kolegom którzy oddawali do niego kurę w styczniu i lutym(ja osobiście nie współpracuję). Sytuacja finansowa tej ubojni jest bardzo niejasna.
 11. Może mądralo skonsultujesz się z lekarzem. Porady z forum wydrukuj i zanieś tam gdzie król chodzi piechotą.
 12. sa juz na ryknku pasze niemodyfikowane z tego co słyszalem od kolegow provimi-rolimpex robi takie pasze dlas hodowcow Superdrob Karczew
 13. gregorius jestes zwykłym prowokatorem. Z weterynarią nie masz najprawdopodobniej nic wspólnego. Ten zawód wymaga odpowiedzialności i myslenia w każdej chwili. Jeśli nawet studiujesz tak ciekawy wydział to nie licz, że zaraz po dyplomie będziesz leczył (masz wygórowane mniemanie o sobie); staż i wiedza praktyczna to podstawa (to doceniaja nasi Hodowcy i za to nam płacą). Mimo wszystko powodzenia.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...