Skocz do zawartości

królkur

Members
 • Liczba zawartości

  24
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Odpowiedzi dodane przez królkur


 1. Ale kiedy misio ma rację. Absolutnie wierzę w taki przedział cenowy, wręcz ktoś płacąc 0,22 za Mke to przepłaca, bo rynkowa cena jest niższa.

  Natomiast Lke płace 0,27.

  Przetwórstwo 2zl/kg.

  A u mnie bez zmian

   

  Xl-0,22

  L- 0,18

  M- 0,15

  S- 0,11


 2. Najśmieszniejsze jest to jak ci moi producenci co to jajem 30 lat handlują próbują mi przez telefon wmówić te wasze brednie, a ja słucham i niby udaje, że nic nie wiem, stare dziadki nauczyły się korzystać z internetów i łykają wszystko jak pelikany, że zachód, że przemysł, itd.

   

  Górny Śląsk pozdrawia, ale jaj mamy pod dostatkiem, że na Obrokach L-0,50 jakoś nie specjalnie ma wzięcie, a przemysł to już bliżej 6 niż 7 zł.

  Sobota bez handlu, niedziela też. Już powiedziałem stałym, że jak chcą w poniedziałek przyjechać to L-0,48. Dekadę się szanowaliśmy, ale tak jak w tym roku postąpiliście to nie daruje i bez skrupułów będę rzucał teksty w stylu „jak nie chcesz to nie przyjeżdżaj”. Wasza szkoła. Wiem, że ostatnie lata was nie rozpieszczały, ale w przypływie wielkich podwyżek większość z was rozum postradała. A jajko tańsze 10-12 groszy to cały czas w marketach było i jest dostępne.

×
×
 • Dodaj nową pozycję...