Skocz do zawartości

darszew

Members
 • Liczba zawartości

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. darszew

  Wspólpraca

  Witam serdecznie!!! Jesteśmy 7 osobowym zespołem osób z województwa Mazowieckiego a dokładnie okolic Ciechanowa i Mławy , którzy zajmują się montażem urządzeń drobiarskich na terenie całej Polski, możliwy montaż również poza granicami Polski. Zajmujemy się tym już od ponad 6 lat. Jesteśmy bardzo zgraną i komunikatywną załogą niebojącą się nowych wyzwań. Podczas montaży zajmowaliśmy się systemami paszowymi ,systemami pojenia oraz system wentylacji jak również ogrzewaniem. Wykonujemy zarówno instalacje elektryczne, jak i mechaniczne. W razie pytań proszę o kontakt. Pozdrawiam Dariusz +48501268478
 2. Kupię niesortowane jaja na wagę w ilości 300 000 szt tygodniowo. Interesuje Mnie całoroczna współpraca. Odbiór własnym transportem. Sposób pakowania dowolny. Czekam na poważne oferty.
 3. darszew

  Kupię jaja

  Kupię jaja klasy M i L w ilościach tirowych, pakowanych w kartony. Czekam na rozsądne propozycje cenowe. Odbiór własnym transportem. Interesuje nas całoroczna współpraca. Czekam na tel. pod numerem 501268478
 4. Witam serdecznie!!! Chciałbym się państwa zapytać czy może ktoś z Was lub waszych znajomych zainteresowany by był zakupem jajek przepiórczych w ilości 20 000 szt. dziennie oraz tuszek przepiórczych lub przepiórek. Czekam na odpowiedź z Państwa strony na e-mail: darmarz@wp.pl lub 501268478 Pozdrawiam Dariusz
 5. darszew

  Ceny jaj spożywczych

  Sprzedam jaja niesortowane w ilości 400 000 szt. tygodniowo, lub więcej. Cena jaka Mnie interesuje Mnie to 1,40 euro za kg. Co to proporcji to na kg średnio wchodzi 17 szt, i zawierają się one w następującej proporcji 60% M, 30% L, 10% S. Interesuje Mnie stała całoroczna współpraca. Towar do odbioru własnym transportem z terenu woj. Lubuskiego. Zapraszamy do całorocznej współpracy. Więcej info pod nr 501268478.
 6. Jeżeli macie duże ilości kukurydzy paszowej to chętnie kupię. Odbiór własnym transportem, płatność gotówką na załadunku. Interesują Mnie duże ilości tirowe. Zainteresowani jesteśmy również pszenicą paszową. Zapraszamy do całorocznej współpracy.
 7. Jeżeli macie duże ilości pszenicy paszowej to chętnie kupię. Odbiór własnym transportem, płatność gotówką na załadunku. Interesują Mnie duże ilości tirowe. Zainteresowani jesteśmy również kukurydzą paszową. Zapraszamy do całorocznej współpracy.
 8. Jeżeli macie duże ilości kukurydzy paszowej to chętnie kupię. Odbiór własnym transportem, płatność gotówką na załadunku. Interesują Mnie duże ilości tirowe. Zainteresowani jesteśmy również pszenicą paszową. Zapraszamy do całorocznej współpracy.
 9. Jeżeli macie duże ilości pszenicy paszowej to chętnie kupię. Odbiór własnym transportem, płatność gotówką na załadunku. Interesują Mnie duże ilości tirowe. Zainteresowani jesteśmy również kukurydzą paszową. Zapraszamy do całorocznej współpracy.
 10. Kupię jaja do sprzedaży na giełdzie warzywnej w ilościach hurtowych. Interesuje Mnie odbiór wyłącznie z woj. mazowieckiego. Interesuję mnie wyłącznie stała współpraca. Odbiór własnym transportem, płatność gotówką, czekam na oferty z Państwa strony na prw lub e-mail darmarz@wp.pl.
 11. darszew

  Ceny jaj spożywczych

  Kupię tirowe ilości jajek klasy M i S na eksport. Płatność gotówką przy załadunku. Towar odieramy własnym transportem. Możliwość całorocznej współpracy. Proszę o konkretne oferty na e-mail lub tel +48501268478
 12. darszew

  Ceny jaj spożywczych

  Kupię po 1 mln szt jaj klasy M i S tygodniowo, interesuje Mnie całoroczna współpraca. Czekam na poważne oferty na e-mail.
 13. darszew

  Ceny jaj spożywczych

  Jestem zainteresowany zakupem jaj na eksport 1 mln sztuk miesięcznie. Czekam na konktretne oferty z Państwa strony na e-mail: darmarz@wp.pl.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...