Skocz do zawartości

Korzi91

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. bezpieczniki sprawdzałem wszystkie i sa na 100% dobre a co do elektrozaworow to nie wiem które są odpowiedzialne za to czy te zaraz przy wybieraku czy te na skrzyni z prawej strony
  2. Witam, jestem posiadaczem ciągnika deutz fahr agrotron 4.70s z roku 1997. od pewnego czasu mam problem z półbiegami tz. chodzi mi o te biegi: L-low; M-medium; H- high. Problem jest tego typu że włącza się tylko ten najniższy L i H nie ma tego pośredniego i albo wyskakuje na wyświetlaczu N albo ciągnik jedzie tak jak na tym najniższym półbiegu. Co może być przyczyna. jakiś elektrozawór czy może coś innego. Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny.
  3. Witam, jestem posiadaczem ciągnika deutz fahr agrotron 4.70s z roku 1997. od pewnego czasu mam problem z półbiegami tz. chodzi mi o te biegi: L-low; M-medium; H- high. Problem jest tego typu że włącza się tylko ten najniższy L i H nie ma tego pośredniego i albo wyskakuje na wyświetlaczu N albo ciągnik jedzie tak jak na tym najniższym półbiegu. Co może być przyczyna. jakiś elektrozawór czy może coś innego. Proszę o pomoc będę bardzo wdzięczny.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...