Skocz do zawartości

KRM

Members
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. KRM

  UPAŁY

  Witam! ja hoduję gęsi i dałem ten Lovit LC Energy i jakoś bez rezultatów nawet w trzecim dniu podawania jeszcze mniej jadły-- -daję od 24.08.09 do dziś wątpie w te dodatki -teraz planuje dać solicrolit też jakiś wspomagacz na upały, apetyt nie wiem czy coś to da POZDRAWIAM Proponuję nasz Hidralip w cenie 30 zł/L + 3% Vat. Dawkowanie 1l/1000 l wody. Pozdrawiam
 2. KRM

  Mastitis u bydła

  W odpowiedzi na post użytkownika texas. Podajemy tylko możliwe rozwiązania. Każda firma robi też doświadzcenia na własną rękę ponieważ przed wprowadzeniem produktu (koszty) do sprzedaży chce mieć pewność czy dany produkt działa. Wiekszośc naszych doświadzceń pochodzi od naszych zagranicznych kontrahentów. Co opinii o polskich naukowcach - każdy ma prawo do własnej oceny. Na forum gdzie kożdy jest anonimowy, można potwerdzać lub negować działanie takiego czy innego preparatu do woli. Jeżeli któś ma ochotę za wczesniejsza zgodą podamy namiary na hodowców czy też lkekarzy weterynarii którzy znaja dzialania naszych produktów.
 3. KRM

  Mastitis u bydła

  U nas kuracja na sztukę kosztuje niecałe 40 zł i nie ma okresu karencji (preparat Celphyl). Na zasuszanie mamy Phyto Tari które kosztuje 37 zł. Rewelacyjnie zasusza wysokoprodukcyjne krowy m.in. poprzez obniżenie wydzielania prolaktyny. Krowy dzięki temu preparatowi znaczniej lepiej po urodzeniu cielaka wchodzą w laktację. Co do gronkowców to polecam Orego-Stim. Badania można zobaczyc na szej stronie internetowej.
 4. KRM

  Mastitis u bydła

  W nawiązaniu do tematu. W naszej ofercie znajduja się dwa preparaty tylko i wyłacznie na bazie roślinnej dla krów mlecznych. Celphyl - wspomagający układ odpornościowy (zwalcza zapalenie wymienia, obniża kmórki somatyczne). Phyto-Tari - preparat wspomagający zasuszanie. Ogranicza wydzielanie oksytocyny.
 5. KRM

  UPAŁY

  W czasie upałów można podać preparaty do wody zawierajace elektrolity. Ograniczaja one stres cieplny oraz pozwalają zachować więcej wody w organiźmie. Przydatne też jako produkt antystresowy przed tranportem do ubojni. U nas w ofercie jest produkt o nazwie Hidralip.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...