Skocz do zawartości

PEPSI

Members
 • Liczba zawartości

  88
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 • LOCATION
  POLSKA
 1. PEPSI

  Rzepak

  Gówno prawda ja w zeszłym roku dałem pół pola navigator+chromazon a resztę sam chromazon. No i niestety musiałem całe pole potem pryskać galerą bo efektu działania navigatora zastosowanego dzień po siewie z chromazonem nie było. Szkoda kasy to pewnie pomysł na lepszą sprzedaż. Bzdury kolego piszesz i wprowadzasz w błąd innych, Najlepszy efekt na moich polach to Navigator 0,2 l/ha plus chlomazon 0,15 l/ha bezpośrednio po siewie na starnnie uprawioną glebę i wilgotną
 2. PEPSI

  Rzepak

  A kto Tobie zabraniał podpisać kontrakt na około 2000 PLN/t i ponieść ryzyko ? tylko do tego trzeba mieć ...., więć przestań marudzić i zastanów się na przyszłość !
 3. PEPSI

  Pszenica

  Tak ! glifosatem przed żniwami
 4. PEPSI

  Pszenica

  Atribut w dawce 100g w pszenicy jarej NIE - jest fitotoksyczny, pozostaje tylko Apyros w dawce 26gr plus wspomagacz olejowy.
 5. PEPSI

  Pszenica

  Tylko Starane 250 EC w dawce 0,6-0,8 l/ha, Huzar nie ta faza pszenicy i przytulia w fazie nie osiagalnej dla tego preparatu.
 6. PEPSI

  Pszenica

  Dursban w pszenicy nie ma problemu, możesz stosowac dawka 0,6 l/ha
 7. PEPSI

  Pszenica

  Esteron poszerz spektrum chastów np. o chabra bławatka i wzmacnia działanie Sekatora na inne chwasty miedzy innymi samosiewy rzepaku . Z przesianym rzepakiem sobie poradzi. Puma spokojnie może być w jarej pszenicy.
 8. PEPSI

  Pszenica

  Czy aby napewno to wina Mustanga A może jednak fungicydy Ci za dobrze działały idąc twoim tokiem myślenia
 9. PEPSI

  Pszenica

  Lancet Plus będzie lepszy, i napewno nic jej nie będzie ! Napewno, z tego co wiem to na etykiecie pisze, ze Lancet jest tylko na pszenice ozimą, pszenżyto i zyto. Rok temu miałem wsiewkę jęczmienia jarego w pszenżycie, opryskałem go Lancetem, to z niego nic nie zostało Przenica jara a jęczmień to chybaj jest różnica
 10. PEPSI

  Pszenica

  Lancet Plus będzie lepszy, i napewno nic jej nie będzie !
 11. PEPSI

  Rzepak

  Niestety ale temu rzepakowi już nic nie pomoże (preparaty z grupu sulfonylomoczników są zabujcze dla rzepaku), rzepak skarłowcieje, przebarwi się na fioletowo, będzie kruchy i niestety będzie zamierał. Przykre ale plantacja do kasacji
 12. PEPSI

  Rzepak

  Z tego co napisałeś ewidętnie można wywnioskować że glifost był za poźno zastosowany, ale jeżeli nadal twierdzisz że glifosat działa doglebowo to zmień lekarza bo ten ciebie oszukuje. Natomiast o co ci chodzi z tym aminopyralidem to już naprawdę nie rozumiem.
 13. PEPSI

  Rzepak

  Działanie doglebowe glifostu Proponuję kolego odstaw to ziele które palisz, bo piszesz totalne głupoty. I jeszcze dla Twojej informacji, jak trochę poczytasz to się dowiesz że Navigator zawiera 40gr w litrze aminopyralidu, czyli w dawce posiewnej/doglebowej 0,2l/ha wprowadzasz 8gr aminopyralidu. Natomiast Mustang Forte zawiera 10 gr aminopyralidu w litrze.
 14. PEPSI

  Rzepak

  Jest to cecha odmianowa niektórych odmian rzepakau np. Californium. bzdura A na jakiej podstawie kolego twierdzisz że to bzdura ? Proponuję wykonaj telefon do hodowcy odmiany np. Californium, a dostaniesz wyczerpującą odpowiedź.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...