Skocz do zawartości

tekmie

Members
 • Liczba zawartości

  1 540
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. Cytat z instrukcji obsługi U mnie w Bizonie jak przeciekało to wytarłem do sucha,posmarowałem silikonem(czerwonym),skręciłem i przestało się "pocić". Może to coś pomorze-obraz z katalogu http://agrotrade.home.pl/kategoria,282,0,.html
 2. http://manuals.deere.com/omview/OMAL161979_19/OMAL161979_19.htm Szukaj w tej instrukcji w sekcji 125
 3. tekmie

  Siłownik kombaj Anna Z644

  Witam.Przy zapowietrzonym siłowniku to by sam opadał.Tu ktoś zamieścił katalog tego kombajnu http://lauksaimnieki.lv/wp-content/uploads/2016/08/anna.pdf I jak widać w katalogu to jest prosty układ z siłownikiem jednostronnego działania,bez zamka hydraulicznego.Całe sterowanie odbywa się z ciągnika.Czy w ciągniku rozdzielacz jest sprawny(np. czy działa przy przyczepie)?Ewentualnie za słabo dokręcone gniazdo/wtyczka hydrauliczna i przy powrocie olej ma małe ciśnienie i nie daje rady powrócić.
 4. tekmie

  Ciągnik Władimirec T-25.

  Witam.Cytat z instrukcji obsługi T25A1 opublikowanej w 1977 r. "Przystępując do uruchomienia silnika należy przede wszystkim włączyć na 40-5-60 sek. świecę żarową (do podgrzewania powietrza w cylindrach silnika), przekręcając kluczyk w stacyjce o 45° zgod- nie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. W tym czasie spirala świecy żarowej rozżarzy się do barwy jasnoczerwonej (lampka na tablicy rozdzielczej), a wówczas należy przekręcić kluczyk w sta cyjce w tym samym kierunku o dalsze 45°". Jeżeli to nie działa to pewnie już stacyjka "wysłużona".
 5. tekmie

  Skrzynia biegów c 330 /c 325

  Ja u siebie jak wymieniałem to podjechałem z starym oringiem do Agromy i tam dobrałem odpowiedni wymiar.W związku z tym że już w ramieniu był wyrobiony rowek wziąłem minimalnie grubszy.To było kilkanaście lat temu i jaki wymiar to nie pamiętam,ale kolumna została uszczelniona i już nie ciekło.Ewentualnie możesz pokusić się o zmierzenie suwmiarką średnica "ośki"/szerokość rowka/głębokość rowka (wziąć poprawkę że oring zostanie ściśnięty więc nie może też być za gruby)
 6. tekmie

  Skrzynia biegów c 330 /c 325

  I jak tam."Operacja" się powiodła?
 7. tekmie

  Skrzynia biegów c 330 /c 325

  Witam.Sądzę że tylko bezpośrednie porównanie części da dobrą/pewną odpowiedź.Więcej na http://www.retrotraktor.pl/readarticle.php?article_id=131 Jest to porównanie C-325 do C-328 a z C-330 różnice mogą być inne.
 8. tekmie

  jaki akumulator do C-360

  Odświeżam.Zamontowany w 2011 r. https://photos.app.goo.gl/ZHyJHFhBsdVNVbG97 Obecnie napięcie mu spadło do 10,80 V https://photos.app.goo.gl/WHECfUpzpPAYmkj67 czyli wytrzymał ok. 7 lat i 5 m-c. bez zaglądania i dolewania wody.Poziom elektrolitu jest nad płytkami i w wszystkich celach jednakowy.Jeszcze "kręcił" ale jakość dziwnie najpierw powoli jak by nie miał siły by po kilku obrotach ruszyć z impetem i uruchomić silnik. Wczoraj kupiłem nowy (12 V/90 Ah /800 A)w technologi Ca-Ca i zobaczymy jak długo wytrzyma.
 9. Witam.Może te informacje pomogą :lista błędów/kodów http://manuals.deere.com/omview/OMCC58667_19/OUCC006_0001312_19_01OCT07_1.htm instrukcja obsługi http://manuals.deere.com/omview/OMCC58644_19/?tM= odszukaj "Channel 012: Test of Net Cut Sensor (Baler with CoverEdge™ Net Tying Device)"
 10. tekmie

  RENAUL TEMIS 550X HAMULCE

  Witam. Z tego linku http://www.claas.pl/service/aplikacje/katalog-czesci-zmiennych-parts-doc wejdziesz do katalogu online.Z listy rozwijanej wybierasz język jaki Cię interesuje,akceptujesz warunki i się logujesz.
 11. Mam wrażenie że "Przyganiał kocioł garnkowi".Znajdź kupca na Swoją działkę sprzedaj i kup nową Swoją wymarzoną gdzie nie będziesz "ograniczany" przez sąsiadów.
 12. Witam.Hej,Chłopy co Was nie zabije to Was wzmocni.Już jestem na emeryturze i ten problem dotyczy "młodego".Nie rozmawiałem z nim na ten temat więc nie wiem czy ma problem w tym temacie.Ja w 2015 r. pierwszy raz składałem wniosek przez Internet i też "sporo" namieszałem,że musiałem jechać do agencji wyjaśniać.Ale już w 2016 i 2017 r.wypełniłem i złożyłem przez Internet bez większego problemu.Moim głównym problemem było to że podszedłem do "problemu" tak jak do wypełniania "papierowego".W wypełnianiu "elektronicznym" należało każdą działkę ewidencyjną nanosić/wypełniać do końca warstwami a system na końcu sumował w działki rolne.Po "skończeniu " jednej działki ewidencyjnej dopiero wtedy przechodziłem do następnej działki.Z tego co pamiętam to w nie każdej przeglądarce to miało działać.
 13. Zero nerwów."Sąsiad"odsłoniłem z ciekawości. Pomyślności!!!!!!!!!
 14. tekmie

  Wszystko o Ursus C-360

  Witam.Wymieniłeś łożyska.A zębatki (tryby) współpracujące?Ja tego roku miałem problem z "wyjącym/hurgoczącym" tylnym mostem.Kilka zdjęć z przeprowadzonych prac https://photos.app.goo.gl/rd9QvlX1h29ScDvD2 Jest również zdjęcie dorobionej przez mnie łyżki podsiębiernej ładowacza Cyklop.Wykorzystany jest siłownik z łyżki czerpakowej.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...