Skocz do zawartości

tekmie

Members
 • Liczba zawartości

  1 540
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral

Converted

 1. Cytat z instrukcji obsługi U mnie w Bizonie jak przeciekało to wytarłem do sucha,posmarowałem silikonem(czerwonym),skręciłem i przestało się "pocić". Może to coś pomorze-obraz z katalogu http://agrotrade.home.pl/kategoria,282,0,.html
 2. http://manuals.deere.com/omview/OMAL161979_19/OMAL161979_19.htm Szukaj w tej instrukcji w sekcji 125
 3. tekmie

  Siłownik kombaj Anna Z644

  Witam.Przy zapowietrzonym siłowniku to by sam opadał.Tu ktoś zamieścił katalog tego kombajnu http://lauksaimnieki.lv/wp-content/uploads/2016/08/anna.pdf I jak widać w katalogu to jest prosty układ z siłownikiem jednostronnego działania,bez zamka hydraulicznego.Całe sterowanie odbywa się z ciągnika.Czy w ciągniku rozdzielacz jest sprawny(np. czy działa przy przyczepie)?Ewentualnie za słabo dokręcone gniazdo/wtyczka hydrauliczna i przy powrocie olej ma małe ciśnienie i nie daje rady powrócić.
 4. tekmie

  Wasze Hobby

  Witam.W Łazach(pow.Koszaliński) był zlot ciągników.22 06 2019 r.przejeżdżała grupa (29 sztuk) ciągników marki Porsche.Dobrze nie sprawdziłem ale prawdopodobnie wszystkie na rejestracji niemieckiej.Ci to mają "zacięcie" tyle sprzętu przetransportować żeby się pokazać i trochę pojeździć https://photos.app.goo.gl/ucjZhvWc67th9osQ8
 5. tekmie

  Ciągnik Władimirec T-25.

  Witam.Cytat z instrukcji obsługi T25A1 opublikowanej w 1977 r. "Przystępując do uruchomienia silnika należy przede wszystkim włączyć na 40-5-60 sek. świecę żarową (do podgrzewania powietrza w cylindrach silnika), przekręcając kluczyk w stacyjce o 45° zgod- nie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara. W tym czasie spirala świecy żarowej rozżarzy się do barwy jasnoczerwonej (lampka na tablicy rozdzielczej), a wówczas należy przekręcić kluczyk w sta cyjce w tym samym kierunku o dalsze 45°". Jeżeli to nie działa to pewnie już stacyjka "wysłużona".
 6. tekmie

  Skrzynia biegów c 330 /c 325

  Ja u siebie jak wymieniałem to podjechałem z starym oringiem do Agromy i tam dobrałem odpowiedni wymiar.W związku z tym że już w ramieniu był wyrobiony rowek wziąłem minimalnie grubszy.To było kilkanaście lat temu i jaki wymiar to nie pamiętam,ale kolumna została uszczelniona i już nie ciekło.Ewentualnie możesz pokusić się o zmierzenie suwmiarką średnica "ośki"/szerokość rowka/głębokość rowka (wziąć poprawkę że oring zostanie ściśnięty więc nie może też być za gruby)
 7. tekmie

  Skrzynia biegów c 330 /c 325

  I jak tam."Operacja" się powiodła?
 8. tekmie

  Skrzynia biegów c 330 /c 325

  Witam.Sądzę że tylko bezpośrednie porównanie części da dobrą/pewną odpowiedź.Więcej na http://www.retrotraktor.pl/readarticle.php?article_id=131 Jest to porównanie C-325 do C-328 a z C-330 różnice mogą być inne.
 9. tekmie

  jaki akumulator do C-360

  Odświeżam.Zamontowany w 2011 r. https://photos.app.goo.gl/ZHyJHFhBsdVNVbG97 Obecnie napięcie mu spadło do 10,80 V https://photos.app.goo.gl/WHECfUpzpPAYmkj67 czyli wytrzymał ok. 7 lat i 5 m-c. bez zaglądania i dolewania wody.Poziom elektrolitu jest nad płytkami i w wszystkich celach jednakowy.Jeszcze "kręcił" ale jakość dziwnie najpierw powoli jak by nie miał siły by po kilku obrotach ruszyć z impetem i uruchomić silnik. Wczoraj kupiłem nowy (12 V/90 Ah /800 A)w technologi Ca-Ca i zobaczymy jak długo wytrzyma.
 10. Witam.Może te informacje pomogą :lista błędów/kodów http://manuals.deere.com/omview/OMCC58667_19/OUCC006_0001312_19_01OCT07_1.htm instrukcja obsługi http://manuals.deere.com/omview/OMCC58644_19/?tM= odszukaj "Channel 012: Test of Net Cut Sensor (Baler with CoverEdge™ Net Tying Device)"
 11. tekmie

  RENAUL TEMIS 550X HAMULCE

  Witam. Z tego linku http://www.claas.pl/service/aplikacje/katalog-czesci-zmiennych-parts-doc wejdziesz do katalogu online.Z listy rozwijanej wybierasz język jaki Cię interesuje,akceptujesz warunki i się logujesz.
 12. Mam wrażenie że "Przyganiał kocioł garnkowi".Znajdź kupca na Swoją działkę sprzedaj i kup nową Swoją wymarzoną gdzie nie będziesz "ograniczany" przez sąsiadów.
 13. Witam.Hej,Chłopy co Was nie zabije to Was wzmocni.Już jestem na emeryturze i ten problem dotyczy "młodego".Nie rozmawiałem z nim na ten temat więc nie wiem czy ma problem w tym temacie.Ja w 2015 r. pierwszy raz składałem wniosek przez Internet i też "sporo" namieszałem,że musiałem jechać do agencji wyjaśniać.Ale już w 2016 i 2017 r.wypełniłem i złożyłem przez Internet bez większego problemu.Moim głównym problemem było to że podszedłem do "problemu" tak jak do wypełniania "papierowego".W wypełnianiu "elektronicznym" należało każdą działkę ewidencyjną nanosić/wypełniać do końca warstwami a system na końcu sumował w działki rolne.Po "skończeniu " jednej działki ewidencyjnej dopiero wtedy przechodziłem do następnej działki.Z tego co pamiętam to w nie każdej przeglądarce to miało działać.
 14. Zero nerwów."Sąsiad"odsłoniłem z ciekawości. Pomyślności!!!!!!!!!
×
×
 • Dodaj nową pozycję...