Skocz do zawartości

bezplatne.szkolenia

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. Witam wszystkich serdecznie! Zapraszam na bezpłatne szkolenia dla osób zawodowo działających na obszarach wiejskich. Temat szkolenia: „Zmiany klimatyczne a rolnictwo w Polsce –ocena zagrożeń i sposoby adaptacji”. Dzięki szkoleniu, poznasz i zrozumiesz przyczyny zmieniających się warunków środowiskowych oraz poznasz ich wpływ na obszary wiejskie. Otrzymasz także porady dot. sposobów adaptacji do nowych okoliczności. Na szkoleniu, m.in. szczegółowo omówiona zostanie problematyka niedoborów wody oraz susz, coraz częściej występujących w Polsce. Dla uczestników przygotowane zostały obszerne materiały merytoryczne, a na zakończenie szkolenia przewidziane jest rozdanie certyfikatów sygnowanych przez Instytut Ochrony Środowiska. Patronat nad przedsięwzięciem objęli: Ministerstwo Środowiska,Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach, Instytut Ochrony Środowiska oraz Krajowa Rada Izb Rolniczych. Przedsięwzięcie finansowane jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Najbliższe szkolenia: już w I kwartale 2010 r w wybranych miastach. Dodatkowych informacji na temat szkolenia oraz zgłoszeń udziela p. Iwona Graczyk mailowo - i.graczyk@zmianyklimatu.pl lub telefonicznie – (22) 644 67 95. ..i jeszcze.. Pozdrawiam wszystkich czytających!
  2. Witajcie! Jeżeli jesteś uczniem/studentem, wykładowcą, bądź tylko interesujesz się zagadnieniami dot. przyrody, ochrony środowiska, czy geografii Polski, mam dla Ciebie ważną informację! Już dziś możesz zamówić swój bezpłatny egzemplarz publikacji "Polska, jej zasoby i środowisko. Stan i Wyzwania".Już wkrótce, także na Twojej półce, może pojawić się wyjątkowo cenna i unikatowa na polskim rynku pozycja. Ten barwny zbiór opracowań naukowo-dydaktycznych w łatwy i przystępny sposób przedstawia najważniejsze zagadnienia z zakresu szeroko rozumianej przyrody i geografii Polski. Swoja tematyką obejmuje zarówno kli(słowo zostało usunięte)ogię, geologię, rolnictwo, leśnictwo, jak i bezpieczeństwo ekologiczne, ochronę środowiska oraz zmiany klimatu. Ponadto, idąc z duchem czasu i mając na uwadze upodobania czytelników, do publikacji dołączony został element multimedialny - płyta DVD. Znajdziesz na niej nie tylko treść niniejszego wydania, ale także dodatkowe materiały edukacyjne: prezentacje multimedialne, mapy, wykresy, ilustracje a także gotowe scenariusze zajęć i wskazówki metodyczne dla wykładowców. Wydawnictwo finansowane jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Wszystkich zainteresowanych otrzymaniem bezpłatnego egzemplarza zapraszamy do kontaktowania się z p. Magdalena Hyską (mailowo: m.hyska@zmianyklimatu.pl, lub telefonicznie +48 22 644 67 95). UWAGA: ilość publikacji jest ograniczona! Spiesz się więc!
  3. Witam wszystkich serdecznie! Zapraszam na bezpłatne szkolenia dla osób zawodowo działających na obszarach wiejskich. Temat szkolenia: „Zmiany klimatyczne a rolnictwo w Polsce –ocena zagrożeń i sposoby adaptacji”. Dzięki szkoleniu, poznasz i zrozumiesz przyczyny zmieniających się warunków środowiskowych oraz poznasz ich wpływ na obszary wiejskie. Otrzymasz także porady dot. sposobów adaptacji do nowych okoliczności. Na szkoleniu, m.in. szczegółowo omówiona zostanie problematyka niedoborów wody oraz susz, coraz częściej występujących w Polsce. Dla uczestników przygotowane zostały obszerne materiały merytoryczne, a na zakończenie szkolenia przewidziane jest rozdanie certyfikatów sygnowanych przez Instytut Ochrony Środowiska. Patronat nad przedsięwzięciem objęli: Ministerstwo Środowiska,Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach, Instytut Ochrony Środowiska oraz Krajowa Rada Izb Rolniczych. Przedsięwzięcie finansowane jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Najbliższe szkolenia: już w I kwartale 2010 r w wybranych miastach. Dodatkowych informacji na temat szkolenia oraz zgłoszeń udziela p. Iwona Graczyk mailowo - i.graczyk@zmianyklimatu.pl lub telefonicznie – (22) 644 67 95. ..i jeszcze.. Pozdrawiam wszystkich czytających!
  4. Witam wszystkich serdecznie! Zapraszam na bezpłatne szkolenia dla osób zawodowo działających na obszarach wiejskich. Temat szkolenia: „Zmiany klimatyczne a rolnictwo w Polsce –ocena zagrożeń i sposoby adaptacji”. Dzięki szkoleniu, poznasz i zrozumiesz przyczyny zmieniających się warunków środowiskowych oraz poznasz ich wpływ na obszary wiejskie. Otrzymasz także porady dot. sposobów adaptacji do nowych okoliczności. Na szkoleniu, m.in. szczegółowo omówiona zostanie problematyka niedoborów wody oraz susz, coraz częściej występujących w Polsce. Dla uczestników przygotowane zostały obszerne materiały merytoryczne, a na zakończenie szkolenia przewidziane jest rozdanie certyfikatów sygnowanych przez Instytut Ochrony Środowiska. Patronat nad przedsięwzięciem objęli: Ministerstwo Środowiska,Instytut Uprawy, Nawożenia i Gleboznawstwa – Państwowy Instytut Badawczy w Puławach, Instytut Ochrony Środowiska oraz Krajowa Rada Izb Rolniczych. Przedsięwzięcie finansowane jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Najbliższe szkolenia: już w I kwartale 2010 r w wybranych miastach. Dodatkowych informacji na temat szkolenia oraz zgłoszeń udziela p. Iwona Graczyk mailowo - i.graczyk@zmianyklimatu.pl lub telefonicznie – (22) 644 67 95. ..i jeszcze.. Pozdrawiam wszystkich czytających!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...