Skocz do zawartości

AMG

Members
  • Liczba zawartości

    4
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. Jeżeli ktoś jest użytkownikiem Valtry A82 proszę o kontakt chciałbym się zorientować cokolwiek o tym sprzęcie, jak wygląda trwałość materiałów, awaryjność, serwis czy spalanie i czy hydraulika rzeczywiście jest tak dobra jak mówią w serwisie.
  2. Zastanawiam sie nad kupnem ciągnika JD 5M albo Valtra A82, Valtra za te same pieniądze o 10 KM mocniejsza, wyposażenie praktycznie to samo i do tego wg danych fabrycznych Valtra oszczędniejsza w spalaniu. Jeżeli ktoś posiada takiego JD to bardzo proszą o jakieś opinie użytkownika, bo to nowość i nie ma gdzie się dowiedzieć jak to chodzi, a wiadomo serwis tylko chwali.
  3. Zastanawiam sie co wybrać mam do wyboru Valtra A82 albo JD 5M. Za te same pieniądze i nie wiem co wybrać możne coś ciekawego podpowiecie. potrzebuję oszczędnego ciągnika przede wszystkim do pracy z turem, opryskiwaczem i rozsiewaczem, oraz do transportu. Jesli chodzi o inne modele JD to mam jakieś pojecie ale ten 5M to zupełna nowość, a co do Valtry to też dla mnie nie znana marka.
  4. Zastanawiam sie co wybrać mam do wyboru Valtra A82 albo JD 5M. Za te same pieniądze i nie wiem co wybrać możne coś ciekawego podpowiecie. potrzebuję oszczędnego ciągnika przede wszystkim do pracy z turem, opryskiwaczem i rozsiewaczem, oraz do transportu. Jesli chodzi o inne modele JD to mam jakieś pojecie ale ten 5M to zupełna nowość, a co do Valtry to też dla mnie nie znana marka.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...