Skocz do zawartości

Anak

Members
 • Liczba zawartości

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
 1. ale się boję bo ja mam na fakturze niższą kwotą niż ta za którą oni kupili, bo oni kupili od tego pośrednika
 2. Mam pewien problem może ktoś mi poradzi co mam zrobić, jestem na Vacie w czerwcu pośrednik-handlarz kupił krowę, chciałam wystawić fakturę ale nie podał pełnych danych więc zarezerwowałam numer dla faktury właściwie prawie ją wypełniłam (bez danych nabywcy) ale pośrednika z danymi nie było, w lipcu do deklaracji vat 7 ujęłam tą fakturę, we wrześniu pośrenik się pokazał i dał mi dane ubojni żeby wystawić tę fakturę, więc wystawiłam i wysłałam ale z ubojni zadzwonili i powiedzieli że fakturę odeślą bo ona nie jest im do niczego potrzebna bo oni po takiej cenie jej nie kupili, wię co mam teraz zrobić? dorwać tego pośrednika i na niego wystawić? czy mam to zostawić tak jak jest?
 3. Anak

  Odliczenie vat

  Mam pewien problem może ktoś mi poradzi co mam zrobić, jestem na Vacie w czerwcu pośrednik-handlarz kupił krowę, chciałam wystawić fakturę ale nie podał pełnych danych więc zarezerwowałam numer dla faktury właściwie prawie ją wypełniłam (bez danych nabywcy) ale pośrednika z danymi nie było, w lipcu do deklaracji vat 7 ujęłam tą fakturę, we wrześniu pośrenik się pokazał i dał mi dane ubojni żeby wystawić tę fakturę, więc wystawiłam i wysłałam ale z ubojni zadzwonili i powiedzieli że fakturę odeślą bo ona nie jest im do niczego potrzebna bo oni po takiej cenie jej nie kupili, wię co mam teraz zrobić? dorwać tego pośrednika i na niego wystawić? czy mam to zostawić tak jak jest?
 4. ale więcej jak ewid. nie można chyba podać, ja nie wiem jak zrobić wszystkie działki pozmieniać tak jak peg czy podawać tak jak do tej pory a tu czas nagli
 5. Ja mam podobny problem powierzchnie PEG na kilku działkach są mniejsze od tych które dotychczas podawaliśmy na szkoleniu mówili żeby podawać tak jak PEG, i mam jeszcze jedno pytanie na jednej działce mamy zasiane żyto z wsianą trawą, które będzie skoszone na bele -docelowo trawa, jak zakwalifikować działkę do UPO (muszę podać nazwę uprawy ponieważ mamy rs wcześniej podawałam mieszanka traw z motylkowymi)
×
×
 • Dodaj nową pozycję...