Kolego Damian 9871 wielkie dzięki za podpowiedz z tym żubrem jest naprawdę spoko wielkie dzięki jeszcze raz. idę bawić się dalej bo muszę wyjąc wal korbowy szykuje się remont
witam mam problem z obiegiem chłodzenia przy ciapku pompa jest nowa,termostat wyciągnięty a i tak woda nie krąży przez chłodnice ,chłodnica przepłukana jak się zagrzeje woda w silniku to w chłodnicy jest zimna miałem starego majora 3011 i tam woda cały czas krążyła przez chłodnice