Skocz do zawartości

aniajustynka@amorki.pl

Members
  • Liczba zawartości

    3
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutral
  1. Kolego Damian 9871 wielkie dzięki za podpowiedz z tym żubrem jest naprawdę spoko wielkie dzięki jeszcze raz. idę bawić się dalej bo muszę wyjąc wal korbowy szykuje się remont
  2. Panowie właśnie dzisiaj skróciłem sobie ramie układu kierowniczego i dużo lżej się kręci w porównaniu co było wcześniej polecam naprawdę super
  3. witam mam problem z obiegiem chłodzenia przy ciapku pompa jest nowa,termostat wyciągnięty a i tak woda nie krąży przez chłodnice ,chłodnica przepłukana jak się zagrzeje woda w silniku to w chłodnicy jest zimna miałem starego majora 3011 i tam woda cały czas krążyła przez chłodnice
×
×
  • Dodaj nową pozycję...